Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hullámos párnája van valakinek...

Hullámos párnája van valakinek? Érdemes venni? Szeretitek vagy megbántátok?

Figyelt kérdés

Nagyon régi nagypárnám van, kiszakadt, már többször összevarrtam, de olyan vékony, kopott már az anyag, hogy nem sok jövőt jósolok neki.


Szeretem nagyon, hogy nagy, de éjszaka többször forgatom, mert a szivacs kimegy a fejem alól, és meg kell fordítanom, hogy újra magasan legyen a fejem.

És a legnagyobb gond ezzel kapcsolatban, hogy egy pici zsákfaluban lakom, és nem tudok egy új nagyot venni, mert nem tudom hazahozni, nem fogok a megyeszékhelyen végigmenni egy nagypárnával a kezemben.

Ezért gondoltam a kisebb méretű hullámos párnára, abban nem vándorol a szivacs, mert egyben van.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, köszönöm.


2019. jan. 20. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

🤔 Hullámos párna?

Az anatómiai párnára gondolsz?

2019. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet.

Sosem volt még ilyenem.

2019. jan. 20. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a memóriahabos, anatómiai "hullámos" párnára gondolsz, az nagyon kényelmes, legalábbis nekem. Viszont nyilván nem mindenkinek jön be, bár nekem az ismerőseim 80%-nak kényelmes.

Én azt csináltam, hogy a testvéremét kölcsönkértem, és pár napig azon aludtam. Már az első nap nagyon jól aludtam rajta, de azért még pár napot kísérleteztem. Végül nem is adtam vissza, hanem vettem neki egy újat (az övé is szinte új, 2 hetes volt). Mindketten nagyon szeretjük.

2019. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van:

[link]

Ez nagyon kényelmes és kellemes. Csak ajánlani tudom. Ezt egyébként meg is lehet rendelni, akkor nem kell cipelned sem.

2019. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!