Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarnából vörösre -tapaszt...

Középbarnából vörösre -tapasztalatok, élmények akik ezt bevállalták. Mennyire tartós egy rezesebb vörös, mennyire kopik, megbántátok e, vagy szeretitek? Minden tapasztalat jöhet, régóta szeretnék már vörösre váltani, natúr középbarna hajból.

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 00:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam vele, hogy szeplős vagyok, zöld a szemem, világos a bőröm, tuti jól fog állni, befestettem... rémesen néztem ki. Átfesteni meg lehetetlen volt, semmi nem tünteti el a vörös hajfestéket, így le kellett szívatnom, most szőke vagyok, de ez legalább jól áll.

Azt mondom hogy ha vöröset akarsz akkor színező samponnal kezdd, az kimosható és nem teszed tönkre a hajad ha mégsem tetszene.

2014. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!