Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 16 éves korban a 90-110...

16 éves korban a 90-110 közötti pulzus normális?

Figyelt kérdés
Nem rossz a közédzetem , nem is igazán érzem ,hogy magas a pulzusom csak ritkán , hogy kicsit gyorsabban ver a szívem. Időjárás változáskor néha nyomást érzek a tüdőmön. Alapból eléggé ideges és stresszes ember vagyok.Vérnyomásom normális általában 110 75 körül mozog , esetleg a gyorsabb szív verést okozhatja hormonális zavar ? Előre is köszönöm a segítségeteket ! Hülyeségekre nem vagyok kíváncsi !

2019. jan. 23. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nekem 60 70
2019. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rá kellene hallgatni, hogy pl szívzörejeket ki lehessen zárni.


Amúgy fiú vagy lány vagy? Mekkora a BMI-d? Milyen magas és hány kiló vagy?

2019. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az orvos szokott hallgatni egyszer volt rajatam ekg gép is , szívzörejeim nincsenek , 168 cm magas vagyok és 73kg lány , tudom le kell fogynom , rajta vagyok most decembertől sikerült leadnom 5 kg-t és még szeretnék fogyni.
2019. jan. 23. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet az is, hogy rosszul méred. Ha rosszul rakod fel vagy beszélsz vagy bármi akkor eltérő eredményt kapsz a valóságtól.

Keress fel orvost, majd ő kimondja a tutit. Mi így csak találgatni tudunk. Minden esetre nem normális ez az érték.

2019. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abszolult nem normális. Kérd magad egy belgyógyászati vizsgálatra.

Nekem is ez volt 14 koromban hál'istennek a szivemmel semmk baj nincs,csak pszichés okok miatt alakult ki. Lehet nálad is ez van.

2019. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!