Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha elfog az idegesség, miért?

Néha elfog az idegesség, miért?

Figyelt kérdés
Néha elfog az idegesség és nem tudok mit tenni ellene. Veletek is előfordul?
2019. jan. 26. 15:11
 1/2 anonim válasza:

"Az idegességnél még én is erősebb vagyok" próbáld ki. Győzd le.

Nekem az vált be, hogy olyankor kicsit elvonatkoztatok mindentől és mondom, hogy hagyd abba a színjátékot. Mert amikor nem azt teszem, amit akarok, akkor megjátszom magam. Lehet nem én kezdtem el, de befejezni és visszatérni megpróbálhatok.

Nevesd ki az idegességedet. Űzz viccet belőle. Olyat, amin tudsz nevetni. Ne legyen erőltetett, mert ha megjátszod magad az nem segít.

Jó vendég volt, köszönöm, de ezt most az előző pillanatban hagyom. Próbáld meg lezárni teljesen a megtörténtet, még akkor is, ha épp most tetted. Fókuszálj és kövesd a pillanatot, mert rövidebb, mint ahogyan el tudnánk azt képzelni.


Tudsz tenni ellene. Kivéve, ha azokba a dolgokba fekteted be a hitedet, hogy pl. "kevés vagy ehhez" stb. Milyen jó, hogy az ilyen gondolataink csak a képzeletünk hazugsága. (Aztán jön a következő: dehát ez a reális. Valami hang szól, de nem kell olyannak lenni a véleményednek, amit a fejedben hallasz. Vizsgáld meg a "lelkeket".

Vannak fontosabb dolgok is a világban. Vagy még egy gondolat, ami elijesztheti az idegességet: erre most nincs energiám, nincs időm. Másra kell.

Ezek a gondolatok lehet előrébb visznek az ellenszeredhez. Hiszek Benne, hogy megtalálod. Minden jót! Legyen még szebb napod!

2019. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Neked is szép napot!
2019. febr. 2. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!