Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy már kora...

Mitől lehet, hogy már kora délután erős fáradtság jött rám, a szemeim is olyan fáradtak és egyfolytában szomjas vagyok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fáradtság lehet, hogy attól van, hogy korán sötétedik és még nem állt erre rá a szervezeted. A szomjúság lehet pl. a száraz levegőtől, erre megoldás lehet, ha beüzemelsz egy párologtatót :)
2008. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már keresem is meg a hidegpárásitót,remélem használ...már szinte "fáj" ébren maradnom,de a gyermekeim még nem álmosak...Tényleg kb.akkor kezdödött amikor besötétedett...csak olyan rossz,hiába iszom,mindig szomjasnak érzem magam.:(
2008. nov. 8. 20:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet,ez lemaradt...:) a fáradtság-figyelemzavar...:-/
2008. nov. 8. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Levegohianytol is lehet. Naponta 1 orat probalj levegon lenni!
2008. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sajnos most is ugyanugy érzem magam...:( Holnap nézetek vércukrot,ez nem normális...:(

2008. nov. 9. 10:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hamar menj el es nezesd meg a cukrodat.A fateromnak hasonlo tunetei voltak es masnap kiderult, hogy 24 (!!!!!) volt a cukra.NEm ijesztgetni akarlak,de jobb felni mint megijedni!

Remelem egeszseges vagy!!!! :)

2008. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hétfőn voltam megnézettem a cukrom,éhgyomorra jó volt,még holnap megnézetem az evés utánit is.

Köszönöm a Te kommentedet is!

2008. nov. 12. 14:30
 8/8 anonim válasza:
szia nekem ugyanez a problémám mitől van légyszi válaszolj! :S
2012. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!