Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Kérhető műtét a kislábujj eltávolítása? Mindig nagyon útban van és szerintem sokkal egyszerűbb lenne az élet nélküle.

Elég csúnyának is tartom igazából a kisujjakat, nincs szükségem rájuk.

febr. 11. 22:55  Privát üzenet  

A válaszok
Épp a múltkor láttam egy dokumentumfilmet, amiben arról is szó volt, hogy milyen fontos szerepe van még a kislábujjnak is a testtartásban.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 11. 23:02 Privát üzenet

Létező dolog. Magán plasztikai sebész megcsinálja.

[link]

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 11. 23:08 Privát üzenet
akkor nem csak én vagyok ezzel így. szépek a körmeim a lábamon, az ujjaim se csúnyák, egyenesek, nőiesek. de a kislábujjam egy nyomorék. ferde, görbe és a körmöm is olyan hülyén nő, rétegesen és ha nem vágom vissza alá nő a bőr alá.. ráadásul mindig ezt nyomja meg a cipő és elég vastag bőrkeményedés van rajta, ha nem távolítom el kb. havonta. évekig nem hordtam nyitott cipőt emiatt, most is olyat veszek csak fel, ami takarja a kislábujjam,.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 11. 23:23 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Amiatt nem műtik le, mert nem tetszik neked. Csonkolásos műtéteket tilos csinálni, ha egyébként semmi baja.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 12. 14:09 Privát üzenet

"a kislábujjam egy nyomorék. ferde, görbe és a körmöm is olyan hülyén nő, rétegesen és ha nem vágom vissza alá nő a bőr alá.. ráadásul mindig ezt nyomja meg a cipő és elég vastag bőrkeményedés van rajta"

Pont azért ferde, görbe meg bőrkeményedéses, mert olyan cipőket hordasz, amik nyomják...

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 12. 17:21 Privát üzenet
#5 mindig is nyomi kislábujjam volt. kényelmes cipőket hordok.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 12. 22:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mandulaműtét utáni cataflam?
Anyajegy műtét után lehet iskolába menni? Január 3. án műtik le az anyajegyem.
Ha műtét után direkt nem ébredek fel akkor rájönnek hogy direkt csinalom? Miből? Vagy hogy?
Ha anorexiás vagyok az nem befolyásol egy mandulamutetet? Bár nem vagyok annyira sovány hogy anorexiás lennék szerintem 168 cm és 45 kg
Van itt akit 16-17 vagy afelett műtöttek Orrmandulaval?
Kislábujj alatti lábközépcsont töréssel mit csinál az orvos? Ezt gipszelik?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!