Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elkapott az influenza járvány,...

Elkapott az influenza járvány, már harmadik napja fekszem, te, elmentél orvoshoz, hogyan gyógyítottad ki magad és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Orvosnál nem voltam, harmadik napja a lázam 37,3 - 38,4 közötti, de többségében,inkább 37 közeli a lázam /hőemelkedésem. Köhögésem volt, de már szinte majdnem megszűnt. Enyhe izom és végtag fájdalmak néha még érződik. Eddig szedtem : Panadol extrát és Algopyrint,( az első nap panadolt, majd algopyrint) 500 -as C vitamint, Vitamin komplexet, és léguti és torok fertőtlenítőnek Septofortot.

Lázamat még nem sikerült lenyomnom 36 - 36,5 -re. Már nagyon ki szeretnék jönni ebből az állapotból.



2019. febr. 20. 17:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nektek milyen szerencsétek van... Én ma alig mentem, annyira izomfájdalmam volt, olyan magas lázam és bezavartak iskolába... Pokol volt...
2019. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te megint a folyton beteg lány vagy?
2019. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!