Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » EZ mitől lehet? Miért tör rám...

EZ mitől lehet? Miért tör rám hirtelen álmosság?

Figyelt kérdés

Ma két órán is előfordult velem a következő: Teljesen fel voltam pörögve, élveztem az órát ( matek, töri) . Egyszer csak pár másodperc alatt bódító álmosság tört rám, éreztem, ahogy hirtelen elálmosodok, de olyan szinten, hogy maga az ébren maradás is nehéz volt. A szemeim csukódtak le, a fejem leesett, szinte azonnal elaludtam. Persze nem hagytak, de nagyon nehéz volt ébren maradni. Ahogy kicsengettek, ez az érzés elmúlt, mintha újra levegőhöz jutottam volna, feléledtem stb. majd következő órán megint.

ez valamilyen betegség tünete lehet? Nem iszom alkoholt, nem dohányzom, egy kevés kávét iszok nagyon sok tejjel reggel.


2019. febr. 26. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Narkolepszia.
2019. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor szokott ilyen lenni, ha rohadt unalmas szituációban vagyok.
2019. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!