Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakran nagyon hirtelen...

Gyakran nagyon hirtelen leszek éhes és ez rosszulléttel is jár. Remegés, zavart tudat, gyengeség, álmosság. Nagyon ijesztő érzés. Ha eszem elmúlik az egész. Volna valakinek ötlete mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már rengeteg orvosnál voltam.Több éve tartanak ezek a rosszullétek. Nem vagyok cukorbeteg, sem inzulin rezisztenciás, nem esik le a vércukorszintem a rosszullétek során. Nem pánik roham. Egészségesen élek és táplálkozom......pont ezért megmagyarázhatatlan az egész.
2017. ápr. 26. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mérted ilyenkor a vércukrodat, hogy normális? Mert tényleg tipikus hipoglikémiás reakciónak látszik. Ha a cukrod normális, akkor valami más tápanyag jutna eszembe, de fogalmam sincs, mi okozhat még ilyesmi tünetet a cukron kívül. Viszont követem a kérdést, hátha valaki más tudja, mert engem is érdekelne.
2017. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 szamo77db ***** válasza:
Én 2-es típusú cukorbeteg vagyok és sokszor átéltem már ezt. Pillanatok alatt megéhezik az ember, de annyira, hogy az ájulás szélén van. Remegés, zavartság is szokott lenni. És én is elképesztően gyenge vagyok. Bármennyit alszom, nem tudom kipihenni magam. Éjszakai izomgörcseim is vannak időnként. Rendszeresen ellenőrzöm itthon, magamnak a vércukor szintemet. Nagyon pontosan szedem a gyógyszereket. Mindig van nálam szőlőcukor, ha rosszul lennék valahol, azt szopogatom. Ellenőriztesd rendszeresen a cukrodat. És ne egyél sok édességet.
2017. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen pont ezek a tünetek vannak nekem is. De nem a cukrom csinálja. Persze mértem. Itthon is van mérő meg teljes kiviusgáláson is voltam még kórházban is 2 napot éheztetéses viusgálaton. Persze akkor nem lettem rosszul. Cukorterhelés is volt kétszer....stb. mindig normális a cukrom. Ezért érthetetlen az egész és ezért nem foglalkoznak vele az orvosok, pedig már magánorvosnál is voltam, de csak sok pénzzel húzott le eredménytelenül. Viszont így élni nagyon kellemetlen.
2017. ápr. 27. 06:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál is voltál? Mit vizsgáltak még hormont, inzulinon kívül?
2017. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen voltam. Cukorterhelést csinált. Pajzsmirigyet nézte meg kortizol szintet. Lehet mást is de így hirtelen ennyire emlékszem.
2017. ápr. 27. 14:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezen kívül neurológián, mri vizsgálaton, hasi uhn, kardiológián, volt 24 órás vérnyomás meg nem tudom milyen mérés, szív ultrahang,pszicihológus, rengeteg vérvétel....azon kívül, hogy alacsony a vérnyomásom semmit nem találtak. De nem attól van mert nem alacsonyabb mint máskor a rosszullétek során. Meg az evésre amúgy sem javulna. Szóval passz 😕
2017. ápr. 27. 15:05
 7/16 szamo77db ***** válasza:
Azt mondom, járj a végére ennek az egésznek, mert biztos, hogy nem véletlenül van.
2017. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És milyenek voltak a terhelésnél a cukor meg inzulin értékeid?
2017. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy járhatnék a végére, már mindenhol voltam. Azzal zárták le az ügyet, hogy biztos az alacsony vérnyomásomtól van. Mikor kérdeztem, hogy oké de akkor miért leszek teljesen jól ha eszem az volt a válasz, hogy mindenki boldogabb ha eszik....viszont látásra.

Magánorvosokra nincs pénzem, meg már ott is voltam és minden tartalékomat felemésztették értelmetlenül.

Minden leletem normális volt. A cukorterhelés is. A pontos értékeket nem tudom sajnos mert nincs előttem a lelet.

2017. ápr. 28. 12:50
 10/16 szamo77db ***** válasza:
Ez nehéz ügy, de pont ezért valami oka kell, hogy legyen. Az az igazság, hogy nem jut eszembe szakrendelés, ahová még elmehetnél, annyi helyen voltál már. Pedig ezzel nem lehet játszani, mert ha egy rosszullét során elveszted az eszméleted, úgy beütheted a fejed, hogy belehalsz!
2017. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!