Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyengeség, aluszékonyság,...

Gyengeség, aluszékonyság, hirtelen álmosság, mitől?

Figyelt kérdés
Egy ideje gyenge vagyok,elhagy az erőm,csak aludnék.Lehet ez attól hogy szinte teljes egészében csak teát iszok,meg ezek mellett energiaitalt,kólákat
2012. jan. 30. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Onkontroll! BEnned a valasz! Ha nem talaltad meg az okot, akkor egy orvosi kivizsgalas, mivel ennek ezerfele okozoja lehet, s itt az okot kell megtalalni, s itt a forumon erre eselyed nincsen. Ez a TE eseted, a szervezeted, s nem valoszinu, hogy szinten vashianyos vagy, illetve verszegeny, mint egy masik szemely, hiszen akar tulhajszolt is lehetsz pl., tehat siman kimerultel, s ezt kezelni kell.
2012. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak? Egyébként pedig totális kimerültség. Tarts egy hetet, amikor csak vizet, meg gyümölcslét iszol, + eszel egy rakat gyümölcsöt, és legalább napi 10 órát alszol, mert most épp a szervezeted tűrőképességének határán táncolsz.
2012. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál!aki azt mondta nem szervi bajom van,hanem stressz,ami hülyeség,mert én tudom milyen az amikor stressztől vagyok kimerült.és milyen ez,és ez már lassan 1 éve fennál nálam,amit nem hitt el.pénz beszél,doktor gyógyít.
2012. jan. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!