Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy jussak túl ezen a mélypon...

Hogy jussak túl ezen a mélyponton? Jobb lenne meghalni.

Figyelt kérdés

Mindig vidám voltam, optimista...

Szörnyű dolgot tettem valakivel, akit nagyon szeretek és elvileg ő is engem... Azt hittem, nem így fog elsülni... Nagyon lelkiismeret-furdalásom van, stresszelek, minden bajom van...

Én nem akarok nélküle élni, de rendbe már nem tudom hozni.. :'(


2010. júl. 2. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Te rajtad múlt, így muszáj lesz túllépned. Mindenki követ el hibákat, amikből legalább lehet tanulni...


Amúgy kicsit részletesebben, mi a sztori?

2010. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el,az élet olyan abszurd,megoldhatatlannak tűnő dolgokat produkál,amikor azt hiszed,itt vége a világnak.Aztán egy hónap,vagy egy év múltán már akár el is törpül,és meg vagy magadon döbbenve,hogy "ezen idegeskedtem"?

Mi a baj?

2010. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sokáig együtt voltam Vele, ő számomra az igazi, de mostanába semmi sem úgy jött össze, ahogy akartuk. (szakítottunk kb 1,5 hónapja)

Nagyon ragaszkodtam hozzá, túlságosan is, képtelen voltam túllépni rajta. Mindenféle csúnya, bántó dolgot mondtam rá...

A legrosszabb, hogy nem tudom visszacsinálni, már nagyon megbántam, csak Vele vagyok boldog... De sose fogom visszakapni :S

2010. júl. 2. 14:21
 4/12 A kérdező kommentje:

Ő teljesen ki van borulva, élni sem akar, teljesen összetört.

Én tegnap még kicsit boldog voltam, mert miatta nagyon stresszes volt az életem, és az megszűnt.. De nagyon hiányzik már most..

Nem akarok nélküle élni! :'(

2010. júl. 2. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ez nehéz de tovább kell lépni. nem szabad gyengének lenni és a múltban élni. ami nem megy nem kell erőltetni. te magad mondtad hogy vele stresszes volt az életed és tegnap kicsit jobb volt nélküle. igazából sztem azért ragaszkodsz hozzá mert megszoktad őt. egy hosszú kapcsolat után mindig nehéz az új élet de hidd el érdemes továbmenni. lesz még sokkal jobb is az életed. ez most egy nehéz időszak. mozdulj ki barátokkal, talaálj valami új hobbit. foglald el magad.
2010. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy megszoktam.. Több, mint 3 éve részt vesz az életembe..

Eddig bármi rossz történt velünk, mindig kibékültünk, megbocsájtottunk a másiknak..

De ez most nem így van :(

Ő volt a legjobb barátom, a Szerelmem, a Mindenem :S

2010. júl. 2. 14:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Neki mondtad a bántó dolgokat,vagy másoknak mondtad róla?

Ez lényeges kérdés.

Szerintem most egy-két hétig ne "üldözd",bírd ki! Maradj csendben,hagyd emészteni,egyedül,hadd gondolkozzon,mindenkinek szüksége van időre,nyugalomra,hogy ne érje semmiféle inger az irányodból.

Meglátod,megnyugszanak a kedélyek,elül a vihar!

De ehhez most hagyd szerintem.


Érdekesebb is leszel,ha "eltűnsz a színről" egy kicsit.

Van,hogy a magyarázkodás,a beszéd már nem ér semmit.Ilyenkor el kell hallgatni.

Mi az a rettenetes borzalom,amiket mondtál,csináltál?

2010. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Neki mondtam.

Nem akarom elmondani, hogy miket mondtam. De nagyon gyenge lelkileg, így mindent szörnyen magára vesz..

Nem akartam ennyire durvára az "elszakadást egymástól", nem hittem volna, hogy idáig fajul...

Ezek után én komolyan nem akarok élni, ő volt a szín az életembe :S

2010. júl. 2. 14:41
 9/12 A kérdező kommentje:

Különben eltűnök az életéből, bár este váltottunk pár sms-t.. De szerintem soha többet nem fogok vele beszélni...

Ha öngyilkos lesz.. sose bocsájtom meg, mert miattam...

2010. júl. 2. 14:42
 10/12 A kérdező kommentje:

Végülis megérdemlem mindezt..

Jobb lett volna "csendben" eltűnni az életéből.. Legalább neki nem fájt volna annyira... De 15 évesen is még ennyire buta vagyok... :'(

2010. júl. 2. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!