Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ápolók! Hogy bírjátok a munkát?

Ápolók! Hogy bírjátok a munkát?

Figyelt kérdés
Sokszor teljesen kimerit psychésen es fizikailag is. Az utolsó fél évben állandóan faradt es bezeg vagyok. Ti hogy bírjátok? Velem van valami baj vagy másokat is lefaraszt 13 beteg apolasa nap mint nap 1-1 nap szabad nappal?

2019. márc. 4. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezen bírtam. 4 évig voltam egy helyen mikor a kiégés szélén inkább váltottam. Sajnos az új hely sem jobb. Úgy érzem mindenhol egyre rosszabb.
2019. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bírni kell. Ha nem megy, akkor keresgélj más helyeknél. A saját, és a betegek érdekében. Nem tenne jót senkinek, ha idő előtt kiégnél. Van elég fekvőbetegosztály, járóbetegellátó hely. Keress olyat, ami nem fáraszt le ennyire! Sok sikert!


U.i.: És semmiképp ne add fel! Imádnivaló ez a hivatás! :)


Üdv. egy eüs.

2019. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!