Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok a munkát kismamá...

Hogy bírjátok a munkát kismamák? Olyanok írjanak, akik eleve rosszul voltak/vannak.

Figyelt kérdés

Én eléggé félek visszamenni dolgozni. Az első időkben táppénzen voltam, korábbi vetélés miatt. Most vagyok 14 hetes, de nem igazán vagyok még jól. Húz a fejem néha, fáj is, hányinger az alap, van, hogy kifut az erő az izmaimból és alig tudok menni, sokszor visszajön az az extrém fáradtság, mint az elején.

Nagyon rosszul voltam az első hetekben, felállni nem bírtam..

A munkahelyem ugyan irodai, de 3-4 óra oda -vissza a bejárás, sok gyaloglás majd vonat és Bkv.

Szerintetek bemerjem vállalni a munkát?


2015. máj. 8. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 8. hétben vagyok, hasonló tünetekkel. Én nem vállalnék be munkát, nekem momentán pont elég a háztartás és örülök, amíg jól voltam, nagytakarítást csináltam, mert most még egy 10 perces mosogatás vagy akármi is gondot okoz. Lehet hogy te túl leszel hamarosan ezen, ahogy érzed :)
2015. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ikrekkel voltam terhes es vegig dolgoztam. Szerencsere irodai munkat vegzek, ahol ulok egesz nap. De nagy hassal nyilvan megterhelo volt ez is, ezert igyekeztem kicsit mozogni, valtoztatni az uleshelyzeten stb. A hanyingeres idoszak nekem is rossz volt nagyon, de nem mentem se szabira, se tappenzre emiatt.
2015. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

30.hétig dolgoztam. Szörnyű volt. Egésznap a hanyingerrel küzdeni. Neha ha nem volt senki az irodában elpihentem egy kicsit. De én még a mai napig hányok...

én a helyedben a vetélések miatt nem dolgoznék, ha csak a rosszullét lenne akkor igen.

2015. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!