Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik álló munkát végeztek,...

Akik álló munkát végeztek, hogyan bírjátok napi 10-14 órán keresztül leülés nélkül? Vagy mit tesztek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

eddig napi 10 órát állnap heti 4 nap, most napi 11-et fogok heti 5 nap.

A baj hogy a térdem és a lábam nagyon fáj már tőle, főleg estére.

Mit tegyek ellene, a pénz meg persze kell..


2011. ápr. 5. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én például vettem a DM-ben talpbetétet olyan 1500 ft körül volt zselés mosható méretre vágható. Azóta sokkal jobban bírom nekem főleg a sarkam fájdult meg eddig, most pedig 90 %-kal jobb lett.
2011. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom gondoltál-e rá, de én egy MBT-t javaslok. Nem tudom, jó-e sokat állni benne, kérdezz rá a boltban, meg sajna először hozzá kell szoktatnod a lábad.

De azért valljuk be, az mbt szinte már megfizethetetlen, de pl anyukámnak van egy és nagyon szereti. meg vannak már 20 alatt is görgőstalpasok, azzok ne mtudom mennyre jók állásra.

2011. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább egy jófajta ízületvégőre lenne szükséged, mint talpbetétekre! :S
2011. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ill.: ízületvédőre
2011. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

milyen az ízületvédő?


akarok venni egy walkmaxx-ot, mert arra futja maximum.

Állítólag jó állásra, de majd meglátjuk.

Hát a talpbetétek se annyira jók:(


valami jó tipp még?

2011. ápr. 5. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:

én írtam az ízületvédőt. Hát én vagy a Béres ízületvédőjét ajánlanám, vagy az arthroxon-t, én utóbbit használom. Edzések közben borzalmasan fájt a térdem meg kattogott, és teljesen elmúlt mióta szedem. [link]


ezt nem csak az szedheti, aki edz. Apunak is megfájdult a térde a munkából kifolyólag, ő is elkezdte szedni, és azóta teljesen jó a lába:) de olvasd el.


23L

2011. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, én porcbarát-ot szedek:) egy ideig jó is:)
2011. ápr. 5. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!