Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek a sarkamon lévő...

Mit tegyek a sarkamon lévő vízhólyaggal? Tényleg napokig lábujjhegyen kéne járnom?

Figyelt kérdés
Sokat mászkáltam a vékony talpú cipőmben. A sarkamon eleve bőrkeményedés van (azt gondolom, ez normális), de a bőröm alatt egy kb. tízforintos-nagyságú vízhólyag keletkezett. Elég rossz ráállni, szóval enyhén sántítok is miatta. Ez egy elég nehezen tartható állapot.. Tehetek valamit, hogy hamarabb elmúljon? Nem tudom és nem is akarom mellőzni a lábraállást.. Kiszúrni rossz ötlet? Nyilván fertőtlenített tűvel tenném, de nem biztos, hogy attól utána nem fájna. Ötletek?
2010. júl. 2. 16:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azóta megtörtént a cérnás operáció:) Jelenleg minden oké (bár nem látom a tapasztól, de érezném ha baj lenne).
2010. júl. 3. 10:13
 12/12 Siku777 válasza:
azt nem tudom hogy mit kell csinálni csak azt hogy mit ne: nekem bicikizés után volt kezemen osztálytársam azt mondta harapjam ki... hát megtettem utána egész nap fájt egész adig amég rá nem öntöttem betadint azóta nem érzékeny semmire
2013. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!