Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lassan 1 hete fáj a fejem....

Lassan 1 hete fáj a fejem. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Frontérzékeny vagyok és migrénes is... Hétfőn csak a vérnyomásommal volt baj, de kedden és szerdán annyira fájt a fejem, hogy dolgozni se tudtam bemenni, illetve erős hányinger is társult hozzá. Csütörtökön és pénteken ugyanez, bár ott enni már tudtam.. de kis hányingerem még mindig volt. Ma (szombaton) is arra keltem hogy tompán fáj a fejem és borzasztóan émelygek. Frontok vannak még mindig? Nem tudom mit csinálhatnék, a gyógyszer nem használt a napokban próbáltam Cataflamot, Flectort és kúpot is.. már gondolkoztam azon hogy be kéne mennem a kórházba ügyeletre, de nem tudom ott tudnak e segíteni (infúziós fájdalomcsillapító van ugyan, de félek ugyanúgy visszatér). Próbálok a lehetőséghez képest sok folyadékot fogyasztani és szellőztetni is... De már ötletem sincs mit csináljak nagyon nagyon zavar...


Segítő válaszokat kérek, illetve hogy tényleg volt e másnak is ilyenje valaha.


Amúgy voltam kivizsgáláson már és nem találtak semmit szóval úgy orvosra nincs szükség, hogy valami komolyabb baj lenne.



2019. márc. 9. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Brutális frontok vannak, és viharos szél. Én abszolúte nem vagyok fejfájós, de tompán nekem is egy hete fáj a fejem. Tuti, hogy az időjárástól van. Szerintem pihenj, böjtöld ki amíg elmúlik ez a tavaszi hülye idő.
2019. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy migrénes vagy miért nem kérsz neurológián rohamoldót? Vannak speciális migrénes fájdalomcsillapítók. Egyébként most mindenkinek egyfolytában fáj a feje, frontok jönnek, mennek.
2019. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!