Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha úgy érzem, hogy nincsen...

Néha úgy érzem, hogy nincsen bennem élet . Pedig fiatal vagyok, pörögnöm kellene . Ez így mi?

Figyelt kérdés

Legtöbbször csendben vagyok nézek ki a fejemből és hallgatom a többieket vagy is inkább halom mit beszélnem de utána egyik fülemen be másikon ki . Hétvégenként simán elvagyok csak a Földön fekve és nem gondolok semmire . Csak vagyok. Gyorsan fellelkesülök , de ez úgyanolyan hamar elmúlik. Néha vannak nagyon eleven pillanataim : Amikor élesebben látok mindent és az érzékelésem kitágul , aztán ez elmúlik és újra csak vagyok . Nem gondolkozom csak élek . Tisztára olyan mintha belennék drogozva . Egy élő zombi ... Kérlek segítsetek !

(L 16)


2019. márc. 23. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuss egyet.
2019. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak tinédzserkori sajátosság, de lehet valami traumára adott reakció, meg lehet valaminek az előjele, sok minden lehet.
2019. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én vagyok a legnagyobb a tesóimközül és kb 8 év van köztünk szóval sokszor érzem egykének magam ...lehet ezzel is összefügg.
2019. márc. 23. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat ne gondolkozz ezen. Keresd a boldog pillanatokat azt ami örömet ad
2019. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!