Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen? Velem van...

Miért vagyok ilyen? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok [Nem sokára 15] és 8. os vagyok.Nem 1. írok ilyen témában erre az oldalra de ez valamilyen szinten megnyugtat és jó egy kicsit a válaszok kozt lapozgatni.Mivel elég sok problémám van.


Már rég óta nem vagyok olyan mint régen,a suliban mindig is 4 es tanuló voltam, tavaly épp hhogy elértem a 3,50 et [pont annyi voltam és megadták a 4 est].Azonban idén tele vagyok egyesekkel [Matekból 3 is van].Ha így haladok nem vesznek fel abba a suliba ahova szeretnék járni [főleg hogy nálunk bevezettek egy ponthatárt ami alatt csak 3 éves kozépsuliba járhatsz].És ettől nagyon félek, ha nem vesznek fel oda vége az életemnek... Szerbiában az az egyetlen normális iskola.Mehetek majd kapálni a határba.... Bár már ugy is mindenki jár... még a tanáraim is mit számitok én + 1 fő a luzerek kozt.. Csak azt sajnálom hogy a barátaimból lesz valaki , mindig is én huztam le a kis csapatunkat.


Tavaly is nagyon depis voltam, egy csomó osztálytársammal osszevesztem. Tipikus pávák. 22 en vagyunk egy osztályban amiből csak 2 lány. Engem és pár barátomat kivéve mindenki tipikus ecsetfejű... Ezeknek nincs egyediségük?És még ők feleselnek hogy nekem nincs életem , meg hogy megvernek.Már mindennel piszkálnak, hogy kocka,sátánista,lány vagyok.Ezt már nem lehet birni...


Ugy érzem egyedül vagyok.A szüleimnek nem merek szolni.Tulságossan félek a reakciójuktól, anya tuti nagy ügyet csinálna belőle, apát nem érdekelné.A lányokkal való kapcsolatom se jó.Bróbálok mostanában egyre tobb lánnyal beszélgetni facen [valóságban nem merek odamenni, tul félénk vagyok].Bezzeg ez is régen más volt, régen emlékszem volt hogy 2 nálam jóval fiatalabb lány osszekapott miattam.


Félek hogy így az életem egy romhalmaz lesz még mielott igazán elkezdodne...



2015. nov. 21. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért kapsz rosszabb jegyeket, mert már 8.-os vagy, és a 8. osztály nehezebb, mint a 3. 4.

Nem kell csaj ahhoz hogy boldog legyen valaki! Nekem sincs, és jól érzem magam!

2015. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az élet fontos mondása: nem az a fontos, hogy mit mondanak, hanem, hogy KI mondja!

Van esetleg lehetőséged korrepetálásra? Akár egy egyetemista is segíthetne sokat!


Valamit szeretsz sportolni? Az kikapcsol és az agyad is jobban működik utána :)

2015. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán szeretek sportolni... én inkább visszahuzodó tipus vagyok... csak táncra járok hetente kétszer sulin keresztül [8. ban kotelezo].
2015. nov. 23. 15:37
 4/17 anonim ***** válasza:

Kocogni esetleg? Azt egyedül is lehet :)

A tánc sem tetszik?

2015. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De, a tánc az jó.. :D
2015. nov. 23. 16:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Szeged+kollégium kombón nem gondolkoztál még? Szabadkai vagy?
2015. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, de nem lakok messze Szabadkától..
2015. nov. 23. 18:51
 8/17 A kérdező kommentje:
Adára szeretnék járni...
2015. nov. 23. 20:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor táncolj sokat! Biztosan találsz a közelben olyan helyet, ahová tudsz járni :)
2015. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazság szerint már a tánc is kezd uncsi lenni :C a suliban most próbálok jobban oda figyelni de minden napról napra rosszab legjobb haverommal is csak osszeveszunk mostanában... semmi életkedvem nincs... kb 9-10 éve vagyunk barátok és eddig sose mondott semmit rám de mostanában elkezdte hogy nem csak h nem vagyok jó tanulo,mozogni se tudok , akkor mire vagyok jó stb.. :C sikerült nagyon megbántania... mostanában megint alig lehet hozzám szólni.. nagyon rosszul kezelek bizonyos helyzeteket.. suliban is haverom mond valamit rogton orditok.. aztán persze később lenyugszom.. de olyan is volt hogy 3-4 haverommal játszottam és megoltek erre kiléptem meg minden.. nagyon nincs kedvem semmihez se...
2015. dec. 4. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!