Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történhetett a fülemmel?

Mi történhetett a fülemmel?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap ismerős srácokkal leugrottunk meccset nézni, nem titok előtte megittunk egy kis bort. Ők hárman mondjuk úgy kicsit 'beálltak'. Én annyira nem, mert eleve nem is úgy indultam. Azonban tegnap egyik haverom miatt (aki beszólt egy csávónak) verekedésbe keveredtünk. És természetesen mivel én voltam legközelebb az illetőhöz engem vontak felelősségre. Lényeg az, hogy: kaptam két nagy pofont, egyiket teli tenyérrel, fültövemre, amitől eléggé meg is szédültem, másikat a számra.

És azóta sajnos nem igazán hallok a jobb fülemre. Mintha víz lenne benne, vagy mintha be lenne dugulva. Tudjátok mint mikor bedugul a fületek, és ha ásítotok 'kipattan' és újra jó lesz. Vagy az előbb orrot fújtam és akkor is egy pillanatra pattogott, de még mindig nincs javulás Na körülbelül így tudom leírni a helyzetet.

Nem tudjátok mi lehet a baj? arra is gondoltam lehet beszakadt a dobhártyám. Szerintetek? ha tudtok valamit osszátok meg velem legyetek szívesek.

Köszönöm


2010. júl. 4. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy jókora csengőfrásztól be tud szakadni a dobhártyád, ez nem játék. Menj el az ügyeletre, belenéznek, adnak beutalót a fülészetre és pontosan kiderül, hogy mi történt.
2010. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is dobhártya szakadásra tippeknék. Ha az, be lehet szépen foltozni és maradék nélkül gyógyitható. Menj az orr-fül-gégészetre!
2010. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utána olvastam a dobhártyaszakadásnak. Azt írja genny, vér jöhet ki a fülből, és hogy fájdalommal jár. Az igazat megvallva nekem nem jött ki semmi folyadék a fülemből, és nem is fáj a fülem, egyszerűen a hallásom csökkent. és ez nagyon idegesítő, és rossz.

Félek most már örökre ilyen marad.

2010. júl. 4. 08:03
 4/4 anonim ***** válasza:
jöHET, de nem mindig jön. Ne halogasd, menj el az ügyeletre, onnan tudsz beutalóval továbbmenni a fül-orr-gégészetre. Minél hamarabb kiderül, hogy mi a baj, annál nagyobb eséllyel gyógyul meg tökéletesen.
2010. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!