Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Keresek olyan embert akinek...

Keresek olyan embert akinek volt, olyan problémája, hogy myálkás volt a széklete. De csak a felületén és nem benne. Vajon mitől lehet-ez?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni mit reagáltak rá az orvosok és mit állapítottak meg, milyen betegség lehet. Én voltam az orvosnál és vizsgálat nélkül megállapította, hogy nincs semmi bajom.
2008. nov. 10. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1-2 alkalommal előfordult ilyen, de mivel nem volt tartós nem mentem orvoshoz vele. Viszont menj vissza az orvoshoz, és ragaszkodj a székletminta vizsgálathoz!!! Ha nem ad beutalót, keress másik orvost, ne hagyd magad!!! ili
2008. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Más problémád is van?Régóta ilyen?Mindig,vagy csak néha?

Nekem régóta nyálkás a székletem,állandóan fel vagyok puffadva,hányingerem van,szédülök,hasmenés,szorulás..stb.egy csomó tünet.

Az első császáros szülésem után alakultak ki nálam ezek a tünetek.Ez az IBS,utána tudsz nézni a neten,hogy mit jelent.Pszichoszomatikus betegség.

Én sok orvost kerestem már fel ezek miatt a tünetek miatt,de sehol semmi eredmény,mindenhol minden negatív.Igaz nem is nagyon érdekelt egy dokit sem igazán mi a problémám.

Most elkezdtem egy Colonix kúrát,még csak a 6-ik napja,úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni hatásos-e.

Próbálj az étrendeden változtatni,hátha lesz eredmény.

Minden jót,üdv

2008. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem akkor volt "nyálkás" a székletem, mikor vérhast kaptam (mosatlan szőlőtől). Székletmintát kellett vennem és azt, ha jól emlékszem a tisztiorvosnak küldték el.
2008. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyulladás lehet a belekben, próbáld ki a Normaflore-t, ami helyreállítja a normális bélflórát, de ha nem javul, mégiscsak ki kéne vizsgáltatni.
2008. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!! Nagyon sokat segítettetek vele!!!
2008. nov. 11. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!