Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez, betegség vagy...

Mitől lehet ez, betegség vagy tényleg elég lett volna?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este még az utóbbi egy két hétben sokat cigiztem. Tegnap előtt valami történt mert tegnap reggel óta rá sem gyújtottam. Most sem kívánom. Viszont van egy fura közérzetem. Egyszer olyan mintha emelyegnek aztán semmi. És álmos is vagyok. Tegnap délután hányingerem volt de lehet az éhségtol mert nem igazán tudtam enni mivel kicsit be sokaltam a cigi től. Beteg leszek vagy a cigi miatt van ez a furcsa érzés? 22/n
2019. ápr. 14. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a cigi az oka
2019. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Terhességtől nem lehet? Mondjuk múlt hónapban meg volt igaz egy hetet késett, most meg kb 1-2 hét és még jön.
2019. ápr. 14. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A dohányzás egyik káros hatása, hogy elegyedik a nyállal. Ez egyeseknek nem okoz gondot rövid távon. Valószínüleg a nyálad keveredett a dohányfüstben lévő káros anyagokkal (nikotin, fenol, formaldehid, stb...) ami irritálja a gyomrot, és a nyelőcsövet, így előidézve ezzel olyan kellemet betegségeket mint a reflux (émelygés,égő érzés a nyelőcsőben, erős köhögés), de szélsőséges esetben nyelőcsőrákot, illetve hozzájárul a gyomordaganathoz is. Érdemes lenne csökkenteni vagy abbahagyni a dohányzást.
2019. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!