Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a hányinger?

Mitől lehet ez a hányinger?

Figyelt kérdés
Szóval, kb. múlthét péntek óta tart a folytonos hányingerem, össze-vissza jön rám, van amikor reggel, este, most pl. délben.. És eléggé erősen Daedalont már naponta kell szednem, dehát ez így nem állapot, nem lehet ezt tartani sokáig így.. Ehhez az egészhez 3 dolog tartozik hozzá: 1. szedek fogamzásgátló tablettát, amitől eddig is volt hányingerem ugyan (2 éve szedem) de mindig csak amikor elkezdtem a menstruáció után pár napig, csakis reggelente, és sosem hánytam, szóval nem olyan erős hányingerem volt..Most pedig már egy hete szedem, szóval amiatt nem kellene.. A 2. dolog az, hogy most kaptam egy nyári melót, napi 4 órát osztogatok postaládákba szórólapot, és pénteken valszeg napszúrást kaptam, lázam volt estére, és végighánytam az egész estét.. Nade az eddig el kellett volna hogy múljon.. Ráadásul a láz el is múlt... A 3. pedig hogy mostanság kb. egy hete szinte minden nap van valami dolgom, későn fekszem le, reggel meg már mennem is kell.. Szóval ez a 3. dolog gondolom közre játszik benne, de ma délután hiába aludtam tök sokat, pihentem, nem múlt el :( Szerintetek?
2010. júl. 6. 16:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam is korábban, a háziorvosom küldött el ideggyógyászatra, ahol vizsgáltak és sok mindennél tévesztettem, és emellett ott volt ez a hányinger-szédüléses dolog, ezért elküldtek CT-re. De szerencsére kiderült, mint már ezt is írtam, a probléma nem ilyen jellegű.
2010. júl. 10. 09:01
 12/12 anonim válasza:
uff tudom mien érzés...napszúrásom volt kb 1-2 hétig minden nap hánytam :D na de most 2-3 éve van nekem is ien hányinger féleségem..minden áldott nap majd szétt hányom magam...az orvosok nemtudják mitől van..kivizsgáltak többször is, és minden okés... agyamra megy már komolyan ez a hányinger :S annyira rossz :S
2010. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!