Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már arcüreg gyulladásotok?

Volt már arcüreg gyulladásotok?

Figyelt kérdés
A röntgen szerint krónikus arcüreggyulladásom van. Egy hétig szedtem antibiotikumot és szteroidos orrsprayt. Fáj az arcom, homlokom, feszülést érzek a szememben, nyom az egész fejem. Az orromból nem jön semmi, nincs eldugulva, a torkomban érzem, hogy valami váladék folyik. Kedden megyek fül-orr-gégészetre. A háziorvosom beparáztatott, hogy lehet fel kell szúrni. Mennyire fájdalmas? Sztk-ban megcsinálják? Parázok nagyon. Esetleg valami bevált módszer ami hatott nektek?

2019. máj. 10. 18:37
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy már késő, mert megjártad a dokit, de ha nem, infralámpázz napi legalább 3-5-ször. Ha már felszúrtak, akkor is, ha legközelebb megfázol, és érzed, hogy az arcodra megy megelőzésképpen lehet csinálni. Nekem van gyógyszertárban kapható orrátmosó palack is, azt is szoktam használni sós vízzel, napi többször. Az teljesen átmossa az orrjáratot. Azon kívűl járok egy magán orr-fül-gégészhez, aki homeopátiás szereket is ad, és ezzel a három módszerrel már többször kikezelt, amikor a Jánosban már felszúrással fenyegettek. Az nem tudom milyen lehet amúgy, nem hangzik valami jól, de lehet, h valamikor nincs más megoldás...
2019. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszod! Infralámpázom is, de eddig semmi változás. Voltam szakorvosnál is aki ugyanazt a szteroidos orrsprayt írta fel, mint a háziorvosom. Antibiotikumot nem írt fel. Egy hét múlva kell vissza mennem. Hát nem tudom fog e használni, majd kiderül.
2019. máj. 14. 20:31
 3/3 anonim válasza:
Az átmosást is csináld, a kettő együtt még hatásosabb. Sok gyógyszertárba kapható, forralt, lehűtött, sós vízzel kell használni.
2019. máj. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!