Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Visszatérő arcüreg probléma?

Visszatérő arcüreg probléma?

Figyelt kérdés
Egy éve már, hogy kínlódok egy minimális gyulladással, szedtem rá gyógyszert, időlegesen jobb lesz. Láz nincs, sosem volt, egyetlen bosszúságot okoz, az éjszaka jelentkező orrdugulást. Nem tudok pihenni, aludni sem nyitott szájjal. Az orvos azt mondta, hogy krónikus, fel kellene szúrni de ezt szeretném elkerülni. Mit tegyek?
2018. okt. 11. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Használj orrcseppet, jobban szelel és a gennykeltő baktériumok nem kedvelik az oxigént. Illetve lehet alkalmazni sósvizes orröblítést.
2018. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ecseteld az orrod belülről teafaolajjal.
2018. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyedül az allenasal nem csípi az orrüregem, meg ma orrkancsózni fogok, sós vízzel. Hátha! Köszi
2018. okt. 11. 18:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a privát üzenetbe küldött tanácsot is!
2018. okt. 11. 19:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat még1x, antihisztamin lett a megoldás.
2018. okt. 26. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! CT-t vagy ÖMÜ röntgent csináltak nálad? Nekem most volt Sinuscopiám, ahol cisztát távolítottak el mindkét arcüregemből. Évekig kínlódtam az arcüreggyulladással, ami nem fájt, csak orrhangom volt és éjszaka bedugult és csorgott le a váladék hátul. Most ugye kiderült, hogy a ciszták elállták a kivezető nyílást, így nem tudott sosem kiürülni a genny, ezért kb minden kezelés haszontalan volt. Ha nálad nem volt felvétel, akkor lehet hasonló a gondod, nézesd meg inkább, én fél évig fújkáltam a Mometazont, és elég káros volt a nyálkahártyámra.
2018. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!