Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zokni újrafelvéve. Lehet-e...

Zokni újrafelvéve. Lehet-e káros hatása?

Figyelt kérdés
Itthon mezítlábazó férfi vagyok. Elmegyek egy-két órára, felveszem a tiszta zoknit, majd visszaérek, azonnal leveszem. Aztán ha aznap megint elmegyek és semmi szaga, akkor visszaveszem. Ha egész napos program van, természetesen nem veszem vissza, de egy napon belül ha több félórás, órás progi van, közte kiszellőzendő szünettel, akkor simán visszaveszem. Lehet-e ennek káros következménye?

2019. máj. 23. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Persze. Felgyülemlenek benne pihenés közben a káros húsevő baktériumok, és amikor másodjára felveszed, térdig lerágják a lábad.
2019. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Milyen káros hatása lenne??? Gondolom, húzol cipőt is a zoknira, nem a zoknival lépsz bele az utcai koszba :D
2019. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
En van, hogy felveszek egy zoknit ejszakara mert fazik a labam, reggel leveszem nem megyek az nap sehova, utana este ujra azt veszem fel. Ha nem budos, nem koszos, nem izzadtal bele nem mentel benne sokat max a boltig akkor szerintem ilyen helyzetben siman belefer ketszer felvenni kisebb idokre.
2019. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Én is így szoktam, nem használok el napi 5 pár zoknit.Sőt bevallom, ha nem büdös a nap végén, akkor másnap is előfordul, hogy felveszem.Nem vagyok izzados, a lábam se nagyon büdösödik, jo illatu marad a zokni sokszor egész napos használat után is. És zárt cipöben van.
2019. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen, meg fogsz halni. Hagyjál már! Én gyerekkoromban megettem a tyúkszart, meg a házról a vakolatot, és itt vagyok.
2019. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy. De, ha beleizzadtál vagy bebüdösödött , dobd a mosásba, az jobb. Én is így szoktam, 2-3 alkalommal, ha lelépek a boltba, nem húzok mindig másikat, semmi bajom.
2019. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!