Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontérzékenység ellen mit...

Frontérzékenység ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Frontoknál szédülök és fáj a fejem... Nagyon kellemetlen a munkámban is akadályoz. Voltam neurológusnál de nem mondott semmit... Nektek van valami tapasztalat hogy hogyan lehet enyhíteni a tüneteket?

2019. máj. 29. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Zöld tea vagy magnézium, esetleg egymás után kicsivel mindkettő. Van amikor segít, van amikor nem. Ha már nagyon nem bírom veszek be fájdalomcsillapítót, de az sem hat mindig. Amúgy én nekem a fejem fáj ilyenkor meg tompa vagyok és fáradt.
2019. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak az alvás segít, engem is kikészít már hetek óta.
2019. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan mintha lehúznák a rolót. Jönnek az esőfelhők és vihar előtt 5 perccel úgy érzem elájulok. A kávé segít valamit. De nem oldja meg sajnos. Magnézium nekem halottnak a kenet. Zöldteától meg okádok. Finom, de visszajön. Ágyban lenne jó maradni egy könyvvel.
2019. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!