Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Legjobb természetes nyugtatók?

Legjobb természetes nyugtatók?

Figyelt kérdés
Ezalatt cseppekre, vagy kapszulákra, vény nélkül kapható gyógyszerekre gondolok, amik tényleg jó nyugtatók, hatnak is, mert bizonyos helyzetekben képes vagyok eszméletlenül idegeskedni, amitől gyorsan dobog a szívem, magasabb a vérnyomásom, és ezt szeretném most kikerülni. De ennél természetesebb megoldások is érdekelnének.
2019. jún. 2. 12:41
 1/2 anonim válasza:

Szerintem próbáld meg az idegesség okozóját megkeresni és kiírtani.


Emellett ajánlom a meditációt (minden nap egy fél órát eltöltesz nyugodt kórnyezetben, csendben, vagy akár nyugtató ((klasszikus, vagy csak lassabb, könnyedebb)) dalokat hallgatva. Ilyenkor gondold végig, hogy milyen volt a napod, mi történt, hogyan tudnád a stresszhelyzetet nyugodtan kezelni.

Keress nyugtató légzésgyakorlatokra, ha ez az agyalás nem tesz jót neked ilyenkor.

Igyál zöld teát, citromfű teát (ne az ilyen dizájner, márkásak közt nézelődj, inkább a patikában kérdezz rá, mit ajánlanak) az is jó hatással van a szervezetre. Illetve fontos végiggondo lnod, hogy nem-e az étkezéseddel van baj. Elég vitamint, ásvanyi anyagokat, kálciumot, magnéziumot viszel-e be a szervezetedbe.

Én mindenképpen konzultálnék egy orvossal, vagy gyógyszerésszel, hogy mit ajánl. Mégiscsak biztosabb tanácsot tud adni, hiszen jobban ismeri az életmódodat, étkezési szokásaidat, stb.

2019. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
CBD olaj állítólag hatásos bár én még nem próbáltam és jóga , meditáció esetleg.
2019. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!