Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasi nyomás, furcsa érzés...

Rolland996 kérdése:

Mellkasi nyomás, furcsa érzés mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A probléma már fel éve kezdődött hajnali 4 kor felriadtam , nyomott szúrkált a ball mellkasom meg zsibbadt is a kezem megilyedtem és rögtön el is mentem a sürgősségire ahol mindent rendben találtak azóta a szúró érzés elmúlt de a mellkasi nyomás megmaradt minden nap minden percben érzem neha jobban néha alig.A fájdalom nem függ össze semmivel(lélegzés,mozgás) Voltam ortopednál gerincrögen megvolt egy kis gerinc ferdülésem van de az semmi.Azota minden nap sportolok,jógázok,nyújtok és semmi eredmény..Háziorvosom nagy okos aztmondta ,hogy lelki bajom van (stress) így már én is elhittem voltam vele pszhiologusnál és mondta hogy ami kicsit bánt vagy idegesit hadjam el.Igy hát fel is mondtam a munkahelyemen mert talán ott idegesítettek kicsit.Voltam mellkasi/váll MRIn aztmondtak minden rendben van.Voltam Neurológusnál ott valami géppel nézték az idegeket azzal is minden rendben van.A Tüdömet is lerögenezték ott is jo minden. Lelkigyogyász,Csontkovács,masszázs mindenhol voltam már.De Sajnos sehol semmi eredmény.

Kérem aki tud segítsen.

22/F



2019. jún. 6. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A szívedet is megnézték? A bal oldali mellkasi szúrás és kar zsibbadás szívroham gyanús vagy szív betegség gyanús . Van néma szívroham is ami nem olyan mint az átlagos vannak olyan emberek akik nem tapasztalják a szívroham tüneteit de amikor egyszer bekerülnek a kórházba vérnyomás gondokkal akkor kiderül hogy a szivizomzat egy része már elhalt.


Mióta sportolsz? Van egy sportszív nevű szívizom elváltozás . Ez azt jelenti hogy a szíved a sok sporttól 2 vagy 3x-ra nő meg és egyszerűen a sziv agyon nyomja magat.


De ezekhez mind kórházi megfigyelés kell.

2019. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi most jut eszembe nekem stressztől is szúrt nem múlt de elkezdtem magnéziumot szedni és jobb lett. De a helyedben én kivizsgáltatnám a szívem is.
2019. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!