Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögésnél, hajlongásnál néha...

Köhögésnél, hajlongásnál néha furcsa nyomó érzés a hasfalon, ez lehet sérv?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja találkoztam először ezzel a tünettel, csak sérvre tudok gondolni, viszont annak a leírások szerint fájnia kéne és ki lehetne tapintani a kitüremkedést, itt viszont nincs semmilyen kitüremkedés és nem is fáj. A köldököm és a jobb mellbimbóm között kb. majdnem félútnál, a bordák alatt érzem néha ezt, mintha kijjebb akarna jönni valami a hasamból, vagy legalábbis így tudnám leírni leginkább az érzést.

23 éves férfi vagyok, nincs túlsúlyom, de nem is sportolok, ülő munkát végzek. Valakinek valami tippje, hogy mi lehet ez?



2017. márc. 1. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Sérvnek tuti nem sérv. Akkor ülni sem bírnál a fájdalomtól. Ha aggódsz vagy rosszabbodik, keress fel egy orvost. Éb első körben a rossz testtartásra és sok ülésre gyanakodnék...

Pl. ismerek olyan informatikust, akinek annyira rossz lett a tartása, hogy a mellkasa egyik oldalán a bordák kb. egy crel kintebb állnak. Értelemszerűen a szegycsont összetartja, de akkor is "vetemedett".

28/L

2017. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát szerintem erre túl egyszerű rámondani, hogy rossz testtartástól van. Elmennék orvosoz, csak hát igazából nincs valós panaszom, most ezt amit ha leírtam elmondanám, akkor hümmögne egyet, megnyomkodna (nem találna semmit), aztán maximum ha nagyon kardoskodnék akkor elküldene ultrahangra fél év múlva. :D
2017. márc. 2. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!