Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Gyakran furcsa nyomást érzek...

Gyakran furcsa nyomást érzek a jobb szememben, és ezzel egyidőben a fejem hátsó részében, ugyancsak jobb oldalon. Mi lehet ez? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Naponta többször is jelentkezik, bár csak rövid ideig, úgy vettem észre, nincs köze az aktuális tudatállapothoz, kialvatlansághoz, stb. Fájdalmat szinte egyáltalán nem érzek.

Ma enyhe nyomást gyakoroltam a jobb szememre, ott, ahol az eredeti nyomást éreztem, és ennek hatására a jobb mandulám környékén nagyon furcsa dolgot tapasztaltam: mintha hirtelen valamilyen folyadék áramlott volna oda, aminek hatására viszont valamelyest enyhült a nyomás a szememben.

Mi lehet ez és mi lehet az ellenszere?



2012. jan. 13. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos? Talan gyulladas, de itt nem tippekre van szukseg, kivizsgalasra!
2012. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A válaszom a szakemberhez való fordulás nem helyettesíti és nem késeltetheti!


A nyirokrendszer egy önálló keringési rendszer, olyan, mint az erek hálózata, csak teljesen más célt szolgál. Ilyen folyadék áramlását érezhetted, amikor megnyomtad a szemed, és a nyirokrendszer egyik csomópontja épp a mandula.


A szemedet semmiképp ne nyomogasd az orvoshoz fordulás helyett, mert nyomás hatására megnövekedett szemnyomás retinaleválást, és egyéb súlyos problémákat okozhat!


Sürgősen fordulj szakorvoshoz, és részletesen mesélj el neki mindent!

2012. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!