Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért izzadok télen és pont...

Miért izzadok télen és pont alvás közben? Máskor meg nem sem ha felvagyok sem nyáron

Figyelt kérdés
Ez annyira furcsa ,mert nő vagyok és nemvagyok izzados.De télen és csak alvás közben izzadok nagyon.Nagyon rossz érzés . De akkor is ha pl. fázom.Akkor ha fázom meg mintha jobban izzadnék.Viszont ha felkelek akkor minden elmulik
2008. nov. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert ha elmúltál negyven ezek már lehetnek hormonális tunetek a változás klimaxé is,de lehet megfázás, fertozés vagy idegkimerultség jele is.orvoshoz kell fordulni
2008. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hhúúúúúúúú. én csak 19 vagyok
2008. nov. 12. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki nap mint nap ideges, vagy fokozott stresszhatás éri, valószínű hogy többet verejtékezik.

Ez lehet a probléma nálad is.

2008. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt nemhiszem mert én egy nyugalomvölgy vagyok. általában nemidegeskedem
2008. nov. 16. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:

gondolod. XD

én is a világ legnyugottam emberei közé tartozom, sok dolgot eltűrök. :D

csak a sok sar el kezd gyülemleni. :D komolyan mondom akár idegbeteg mészáros is lehet egy nyugondt emberből. :D én azon vettem észre magam, hogy vagy egy jó éve már állandóan ütögetem a falat. lehet régebbóta. :D és nemrég tudtam meg, hogy sok veterán is hasonlókat csinál. :D szóval a nyugodtság nem mindig helyes. próbálj meg valami sportot, vagy kezdésnek valami norbi kickboxot, hátha ez levezeti a mély dolgokat. márha ilyen dolog miatt lenne, mert éjjel jön rád az "ideg". :D


vagy aludj csendkamrában XD

2008. dec. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!