Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszakai izzadás, ti hogy...

Éjszakai izzadás, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Amióta elkezdődött ez a forró nyári idő azóta éjszakánként leizzadok minimálisan. 26 fokos a szoba és takaró nélkül alszom de mégis.


Ti is rosszabbul viselitek ezt a meleget? Vagy esetleg valami praktika ami segít megelőzni. (szellőztetés nem jó ugyanúgy meleg jön be)



2019. jún. 14. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Légkondi? Ventilátor?
2019. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is nehezen birkózom vele.Meztelenül alszom,itt szerencsére éjszakánként hűvösebb levegő jön be,de még így is izzadom.Miután felkelek egyből megyek zuhanyozni, és jó hideg vizet iszom.Van egy kisebb ventilátorom is,ami sokat segít.Mást nem nagyon tudsz tenni a meleg ellen.
2019. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul viselem a meleget, de itthon szerencsére klímás a szobám.

De így is volt hogy csurom vizesen ébredtem. Minden nap 2x tusolok kb.

2019. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tetőtérben lakom. Utálom a nyarat, mióta itt vagyok. 31-33 fok van már most. Minden évben legalább 1* rosszul vagyok, ájulás kerülget. Hiába nyitom ki az összes ablakot, nem érzem jobbnak. Én is meztelenül alszom pedig mindig utáltam így aludni mégis izzadom. Ma ebben az eső előtti párás időben extra gáz volt, mintha locsoltak volna slaggal egész nap. Kétszer cseréltem pólót, zuhanyoztam és 10 percenként arcot mostam. Nem is érzem jól magam.
2019. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!