Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez az egész,...

Mitől lehet ez az egész, tanácstalan vagyok?!

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy 4 hónappal ezelőtt volt egy 1-2 hetes lefolyású elég erús ifluenzám rohadt szarul voltam , vert a szívem mint az állat éreztem egésznap nem volt erőm minden bajom volt bementünk a sürgősségire is , mert féltem hogy szívrohamot kapok ahol megállapították hogy nincs gondja a szívemnek de ajánlottak egy ultrahangot , telt múlt a idő nap mint nap szarul éreztem magam sokszor nem tudtam koncentrálni furán éreztem magam , fájt a szívem a bal oldalamon bizonytalan érzésem volt , féltem kimodulni , és nem az emberektől féltem hanem attól hogy szarul leszek elkezdtem fogyni egy 20-30 kg-ot ledobtam , mert elkezdtem diétázni , elküldtek kardiológiára ahol kiderült hogy elvileg nincs semmi gond a szívemmel ami hozott 1 kis megnyugvást ,de azóta is sokszor érzem hogy nincs kedvem semmihez rámjön a bal oldali bizonytlaan érzés fáj a vállam nyom a nyakamnál valami elkezd fájni a szívem vagy zsibbadni a tenyerem mostanság szoktam napi 1-2 szem valeriana relaxot bevenni inkább este alvásfele hogy megnyugodjak , meg elkezdtem jobban szociális életet élni stb.. csupán még most is sokszor rámjön , és nem tudok megnyugodni hogy mitől lehet orvos nem tud vele mit kezdeni , nem érti mi lehet . Nem tudom volt e már valakivel hasonló , félek hogy komolyabb gondom is lehet , és már nem is tudok előre tervezni , mert félek hogy baj lesz , és nem sikerül. 19/F

2019. jún. 23. 15:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A szorongás pont azt jelenti, hogy nincs min. Ha lenne reális ok, azt félelemnek hívnák.

Lehet, hogy nem akarnak megdobni téged egy diagnózissal. De szerintem rosszul teszik. Egy beteget nem lehet annyival elintézni, hogy "ne félj, viszlát". Keress magadnak pszichológust!

2019. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát doktornőhöz annyit mentem már hogy nem csoda hogy ki van a fas za velem sajna. Csak tényleg a kardiális vizsgálaton kívül semmi más nem történt hogy más szervi gond lehet- e ez zavar mondhatni ettől is szorongok kicsit. Hogy tökre elhiszem hogy lelki eredetű , és kiderül hogy egy teljesen más dolog.
2019. jún. 26. 14:02
 13/17 anonim ***** válasza:

Keress magadnak pszichológust, a te bajod nem a "testi bajok gyógyítójának" a gondja.


Nem akarlak bántani ,de a hozzászólásaidból nagyon lejön a folyamatos kattogás, ostobaságokon való hiábavaló agyalás.


Valami más gonodlatot kéne betenni ezen hiábavaló körbe-körbe haladó gondolatok helyére.


Nézz utána esetleg a Kognitív viselkedésterápiának.

2019. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is sokat kattogok hulyesegeken csak az a gond hogy ez egy ordogi kor nekem
2019. jún. 30. 16:06
 15/17 anonim ***** válasza:
Erre való a pszichológus. Ennyi.
2019. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Bár érdekes hogy az idő teltével egyre jobban érzem magam , pedig semmi különösebb nem törtét nem tudom hogy ez a hozzászokás vagy a változás jele.
2019. júl. 1. 19:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Menj el egy vérvételre. Abból minden kiderül. Háziorvos ad beutalót vérvételre. Könyörgöm,ilyen fiatalon ne mérgezd magad frontinnal és hasonlókkal. Én szedtem frontint a vége egy jó kis vesekő lett.
2019. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!