Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 napja szédülök és ez aggaszt...

2 napja szédülök és ez aggaszt, mi lehet?

Figyelt kérdés

Kedden egész nap nagyon fájt a fejem, amikor jött a hidegfront. Émelyegtem egész nap, este emiatt bevettem egy Cerucalt és nem tudom, hogy ettől vagy mástól de hajnali kettő környékén borzasztó szédülés fogott el, forgott velem a szoba. Nagyon nehezen tudtam visszaaludni.

Szerdán bementem ugyan dolgozni, de még mindig fájt a fejem és nem éreztem jól magam, haza is jöttem munkából. Estére, délutánra kicsit javult ugyan és aznap jól is aludtam, de ma megint reggel óta gyengének érzem magam és szédülök.

A vérnyomásom rendben van, a háziorvos betudta annyinak, hogy piros a torkom is és biztosan megfáztam.

Volt hogy szédültem korábban, de nem volt két napnyi folyamatos, most pl megint nem tudok aludni. Émelygek is egyébként reggel óta mellette megint.


Nem tudom, hogy meddig kéne várnom hogy jobb legyen, a hétre ki vagyok írva betegszabadságra, de ha nem múlik el fogalmam sincs mit tegyek.


Volt valakinek hasonló problémája? Mennyire aggódjak? Valaminek a tünete lehet esetleg?



2019. júl. 5. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kaptál napszúrást?
2019. júl. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"sajnos" nem :( valami más a gond
2019. júl. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!