Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka a durva...

Mi lehet az oka a durva hangulatingadozásomnak?

Figyelt kérdés
Egy nap szinte már meg sem tudom számolni hányszor változik a kedvem.Másodpercek alatt megtud változni.Egyik pillanatban úgy érzem minden oké,full jó minden örülök a fejemnek.Tele vagyok önbizalommal. Aztán történik valami olyan amin ki se kéne akadnom vagy legalábbis ilyen szinten biztos nem de van, hogy nem is kell, hogy történjen valami, kiborulok van hogy sirhatnékom lesz ha szerencsém van itthon vagyok és akkor max sírok, de ha ugyvan ez suliban egy órán elég hülyén veszi ki magát.Aztán van, hogy csak ideges leszek de ez a gyomorból jövő ideg. Mindenkivel flegmán viselkedek, nincs kedvem beszelni senkivel.A legnagyobb gond ezzel, hogy ilyenkor nem érdekel semmi, volt, hogy készültem órára de annyira nem érdekelt, úgy voltam hogy nekem mind1 inkább kértem az egyest, de volt, hogy suliból is hazajöttem mondván kit érdekel az igazolatlan.De már néha azon is elgondolkozok, hogy minek vagyok a világon. Aztán ezek után valami felvidít legyen az egy legkisebb dolog és vissza tér a kedvem, terveim minden. Tény, hogy történtek velem dolgok az életben de sosem viseltek meg ennyire, hogy ilyet kiváltson belőlem. Olvastam, hogy a fogamzásgátlónak is lehet mellekhatása.. na de ennyire durván? Vagy csak sima kamaszkor? Depresszió esetleg?

2019. júl. 12. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogalmazásgátlók mellékhatása, az aktív szexuális élettel kombináltan, a kortárshatással fokozva.
2019. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Egyik pillanatban jó a kedvem aztán hirtelen annyira elromlik, hogy öngyilkos gondolataim lesznek + kényszerbeteg vagyok ami szintén megkeseríti az életemet.
2019. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!