Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok állandóan a...

Miért hízok állandóan a fenekemre és a combomra rendszeres biciklizés, tornázás mellett is? Köze lehet ennek és a durva hangulatingadozásomnak a fogamzásgátlómhoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a mai fogamzásgátlók már lightosak, nem okoznak durva hormonális változásokat. De elvileg lehet attól is. Én inkább úgy gondolom, hogy rosszul kajálsz. Az az alapja a zsírvesztésnek, nem a mozgás! Az csak plusz.
2011. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, tényleg össze-vissza eszem...tudom, 6 után már nem szabadna, de az esti nassolás a mindenem, ha nem iszom vagy cigizek... (tudom az ivás is hízlal, a cigit meg le szeretném tenni...)

ha egy időre meg is állom az esti nasit, utána mindig elszabadul a pokol és inkább lelki-zabálást tartok, éhes nem vagyok egyáltalán.

2011. ápr. 27. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ennyi... Meg kéne tanulni normálisan táplálkozni, és aztán be is tartani :)
2011. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem igaz, hogy a mai fogamzasgatol lightosak. Ugyanaz a szar van bennuk mint 30 eve, ugyanolyan koncentracioban, csak mas neven, a dokik meg szopatnak titeket ezekkel a szar dumakkal, hogy az "UJAK" nem karosak mert keves bennuk a hormon. Raadasul, az idiota retardalt noi magazinok is atvettek ezt a teljesen alaptalan hulyeseget, hogy a mai fogamzasgatlok. na persze. ugyanolyan karosak mint amilyenek regen voltak,csak szolok. A kerdezonek pedig: igen, szinte biztos, hogy a fogamsasgatlotol van ez. En 7 honap alatt hiztam 10 kilot egy eve, aminek eddig csak a felet suikerult leadnom. hangulatvaltozasokrol csak annyit, hogy klinikai tunetu depressziot okozott a cucc. az uj. az alacsony hormontartalmu. dobd el azt a szart amig nem keso, mert akkora rombolast okoz a szervez6etdben, hogy egy eleten at nem jossz helyre tole. foleg, hogy a dokik, mivel nem ismerik el hogy a gyoygszertol vannak a bajok (mert akkor beegnenek meg elvesztenek a nagy lovet a gyogyszerugynoktol), meg felre is kezelnek miatta.
2012. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
valoszinuleg korte vagy homokora alkar vagy, ami azt jelenti,hogy minden zsir a combodon es a fenekeden tapad meg...ha leszel 45 kilo a derekad lesz vagy 55 centi, de a labad igyis husis marad...en tudom ugyanigy voltam..nyilvan sok lemegy,de labad az mindig lesz. a fogamzasgatlo kisebb ehsegerzetet adhat, van akinel kenyszerves tunetei jelentkeznek. de alapjaban veve a fogamzasgatlo nem hizlal
2015. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!