Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés

SOS! Fogfájás, lyukas a fogam, többi lent!?

Kinn vagyok külföldőn,fogorvos nem lehetséges mert egy havi fizetés is rámenne egyszerű fogtőmésre,és még 5 hétig kinn vagyok,valami brutális hogyan fáj! Valami modszer van-e,hogy a fájdalmat csőkkentsem és tudjak enni és inni is...???

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogfájás, lyukas fog, kezelés, külföld

szept. 11. 19:44  Privát üzenet  

A válaszok
Szegfűszeg vagy szegfűszegolaj

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 11. 19:51 Privát üzenet
Erősen sós langyos vízzel öblögess rendszeresen, de mindig köpd ki!

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont szept. 11. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönőm a válaszokat,a fent írtakat kiprobálom... :)

# 3/6Időpont szept. 12. 12:06 Privát üzenet

Borsmenta olaj is jó öblögetésre, vagy valami erős alkoholt rajta tartani egy kis ideig. (nekem a pálinka vált be)+ napi 6-8 db fájdalomcsillapító :S

De ezt 5 hétig nem fogod tudni csinálni, én 2 napig voltam így. Sose vártam még annyira a hétfőt :(

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 12. 14:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nincs választásom...Amugy a só hatott egy rövid időre... Haza jönni nem lehetséges,fogorvos meg akár 1000 euró is lehet,szóval az sem lehetségem...

# 5/6Időpont szept. 13. 09:46 Privát üzenet
Citromlével hónapokig lehet kezelni egy lyukas fogat. De vigyázz, mert az első öblítés után curvára fog fájni. De néhány perc elteltével könnyebb. Ezután addig kell ismételni amíg el nem múlik teljesen. Én soha nem mentem fogorvoshoz, már több mint felét kiszedtem magam. Az OLYMPOS citromlé a legjobb. Egy fülpucolóval, vagy vékony fapálcikára tekert papír zsebkendővel a lyuk közepébe lehet vinni a citromlevet. Olyan is volt, hogy papír zsebkendőt tömtem a lyukba, és azt nedvesítettem át citromlével. Addig benne volt, míg a fogam meg nem mozdult, és aztán kitörtem.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont szept. 14. 18:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A fogat miért több részletben tömik?
Begyulladt az egyik hatso lyukas fogam, belazasodtam, bedagadt az allkapcsom alatt (a fogam alatt). Mit tud vele csinalni a fogorvos? Faj?
Lesz egy mellkasműtétem de van egy fogam ami néha szokott fájni szerintem azért mert lyukas. Ez baj lehet a műtét során?
Ez a fog még megmenthető, ugye?
Ezt megtehete a fogorvos? Napok óta fájt a fogam, kiderült, hogy lyukas. Kértem időpontot tőmésre. Továbbiak lent
Gyökérkezelés vagy húzás?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!