Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » SOS! Fogfájás, lyukas a...

SOS! Fogfájás, lyukas a fogam, többi lent!?

Figyelt kérdés
Kinn vagyok külföldőn,fogorvos nem lehetséges mert egy havi fizetés is rámenne egyszerű fogtőmésre,és még 5 hétig kinn vagyok,valami brutális hogyan fáj! Valami modszer van-e,hogy a fájdalmat csőkkentsem és tudjak enni és inni is...???

2019. szept. 11. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegfűszeg vagy szegfűszegolaj
2019. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erősen sós langyos vízzel öblögess rendszeresen, de mindig köpd ki!
2019. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat,a fent írtakat kiprobálom... :)
2019. szept. 12. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Borsmenta olaj is jó öblögetésre, vagy valami erős alkoholt rajta tartani egy kis ideig. (nekem a pálinka vált be)+ napi 6-8 db fájdalomcsillapító :S

De ezt 5 hétig nem fogod tudni csinálni, én 2 napig voltam így. Sose vártam még annyira a hétfőt :(

2019. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs választásom...Amugy a só hatott egy rövid időre... Haza jönni nem lehetséges,fogorvos meg akár 1000 euró is lehet,szóval az sem lehetségem...
2019. szept. 13. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Citromlével hónapokig lehet kezelni egy lyukas fogat. De vigyázz, mert az első öblítés után curvára fog fájni. De néhány perc elteltével könnyebb. Ezután addig kell ismételni amíg el nem múlik teljesen. Én soha nem mentem fogorvoshoz, már több mint felét kiszedtem magam. Az OLYMPOS citromlé a legjobb. Egy fülpucolóval, vagy vékony fapálcikára tekert papír zsebkendővel a lyuk közepébe lehet vinni a citromlevet. Olyan is volt, hogy papír zsebkendőt tömtem a lyukba, és azt nedvesítettem át citromlével. Addig benne volt, míg a fogam meg nem mozdult, és aztán kitörtem.
2019. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!