Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vény nélküli, mellekhatások...

Vény nélküli, mellekhatások nélküli nyugtatószert keresek? Alkalmi használatara olyan esetre ha nagyon felzaklatom magam pl. munkahelyi dolog miatt és csak pörögnek a gondolataim és emiatt nem tudok elaludni.

Figyelt kérdés
Teák nem váltak be mert azoktól pisinem kell és úgy nem lehet aludni. Citromfű az semmit nem használt. Mást még nem próbáltam. Csak alkalmi használatra kéne az ilyen stresszes napokra.
2019. szept. 11. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Sedatif PC-t ajánlom. Nem álmosít, és nem okoz hozzászokást sem.
2019. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nekem az kéne, hogy álmosáitson. Nem szedni akarom és nem is napközben van rá szükségem csak a nehéz napok után tudjak aludni és ne készüljek ki a több napos nemalvastól.
2019. szept. 11. 21:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor tulképp altató kéne neked. De ha csak a stressz miatt nem alszol, Sedatif akkor is jó, mert tényleg megnyugtat.
2019. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi az a "tullkép"?
2019. szept. 11. 22:53
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Tulajdonképpen, csak ez egy rohadt hosszú szó. Én egy másik válaszoló vagyok, és az alkoholt javaslom. Beversz egy konyakot meg kér sört, tutira belazulsz.
2019. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az alkohol megakadályozza a minőségi alvást. Ennél "jobb" ötlet csak az energiaital lett volna. Nem "belazulni" szeretnék hanem kialudni magam!
2019. szept. 11. 23:06
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyebként ha ezt mind meginnám akkor úgy "belazulnék" hogy vegighanynám az ejszakát és olyan másnapos lennék hogy 3 napig dilgozni sem tudnék bemenni. De kösz. Nem mindenki van hozzászokva mert nem piál igenytelenül minden nap.
2019. szept. 11. 23:08
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Még egy szavazat az alkohol mellett. Egy pohár bor, vagy üveg sör nem kavar bele az alvásba, viszont ténylegesen hat.
2019. szept. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként aminek nincs mellékhatása, annak hatása sincs.
2019. szept. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán iszom alkoholt és 1 pohár után is fáj másnap a fejem a pulzusom meg úgy felmegy hogy ha este iszom akkor fél éjszaka nem alszom

Engem nem zavar ha te rászoksz én tuti nem fogok. Nyugtató hatású az alkohol de mély nyugodt alvás elérésére nem alkalmas! QEz biológiai tény. A sefativ pcre rákerestem

Homeopátiás szer. 😁😁😁 inkább nem is kommentálom. De elhiszem, hogy nem álmosít. 😁😁 Nem placebót keresek szőlőcukor van itthon. Hanem valamit aminek tényleg van hatása is.

2019. szept. 12. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!