Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sos! Mi a megoldás a gyógyszer...

Sos! Mi a megoldás a gyógyszerallergiára? Mivel gyógyszerallergiám van, így alternatív megoldásra lenne szükségem!

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 14:39
1 2
 11/18 pancsatantra válasza:

utánam szólónak üzenném:

Én a Medbiotech Diagnosztikánál voltam, nézd meg a honlapját, és megtudsz mindent erről a fantasztikus készülékről, ami nem csak biorezonanciával működik, és mident tud, vizsgál, kezel, kontrollál...szóval ajánlom figyelmetekbe, bármilyen problémátok is van. Szép napot!

2010. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az allergia oka a sejtszintű tápanyaghiány, így nem tud rendesen működni az immunrendszer, a szervezet nem tudja kivédeni a szabadgyökök támadását.

Konkrét probléma esetén nagyon javaslom a homeopátiát, de csak képzett homeopatával történő konzultáció mellett, illetve szívesen javaslok más megoldást is, ami az okot tudja megszüntetni. Ha érdekel kapcsolatba tudsz velem lépni a haloisiambaron@gmail.com címem, tudok adni homeopata elérhetőséget is.

2010. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

vivő anyagra lehetsz allergiás--

vagy esetleg nincs laktóz érzékenységed?

2010. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget pancsatantra!

Megnéztem az általad ajánlott Medbiotech-Diagnosztika honlapját, úgy gondoltam, nincs veszteni valóm, mivel már nagyon megelégeltem ezt az állapotot, hogy még egy aszpirint sem vehetek be!

Kértem időpontot és elmentem allergia tesztre és állapotfelmérésre. Azóta már kezeléseket is kaptam és jobban vagyok! Szép napot mindenkinek :)

2010. aug. 9. 11:11
 15/18 anonim ***** válasza:

Biorezonancia promo. Nincs mit hozzáfűzni. Ha jogász lennék és nem orvostanhallgató, sorra látogatnálak benneteket és jól megélnék belőletek, ugyanis ez kuruzslás (lsd. kuruzslás vétsége, BTK)!!!!!!!!!


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

mokica!!


Én elhúzok külföldre, egyrészt a diákhitelem (havi 20 törlesztő a ~100 fizuból), másrészt pont a hálapénz miatt (és persze az orvosverések, tisztelet hiánya.. miatt). Nyugatabbra egy orvos az itteni fizu 6-10 szeresét is megkeresi, és persze kevesebb munkával. A hálapénzt fenn az "okosok" alakították ki régen, amikor még a fodrász és a pincér bérébe is belekalkulálták. Ja, és csak előre elvenni, vagy kérni jogellenes, utólag nem.


A biorezonancia kamu. Hazugság. Tudom, mert láttam a programot. És egy régebbi verzió Exceles makróját is.

Sittre az összes biokamussal, főleg azokkal, akik reménytelen daganatos betegeket szipolyoznak ki.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A Medbiotech Diagnosztika hazugság. Még a cég neve is abszurd. Mitől med? Talán mert néhány ügyefogyott kókler orvos csinálja? Én visszavenném a diplomájukat és a működési engedélyüket. A betegek segítésére esküdtek, nem a megkopasztásukra. Nem bio és nem tech. Ma már minden, amiit el akarnak adni, az bio. A bios görög eredetű szó, jelentése élet. Ennyi erővel minden, ami élővel foglalkozik, bio. Tech-nek sem tech, ugyanis nincs valódi mögöttes technológia. A gép működési elve egyszerű, statisztikai módszereket használ. Az általad megadott adatokból kikalkulálja a "legvalószínűbb" betegségeket, úgy mint Candida (ez mindenkinek van), mozgásszervi problémák...

Ezeket persze súlyos 10-100 ezrekért kezelik, általában számla adása nélkül.

És NEM DIAGNOSZTIKA, UGYANIS EZ KURZSLÁS VÉTSÉGE:


Kuruzslás

285. § (1) Aki jogosulatlanul, ellenszolgáltatásért vagy rendszeresen az orvosi gyakorlat körébe tartozó tevékenységet fejt ki, vétséget követ el és egy évig terjedő; szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő


(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a kuruzslást az orvosi gyakorlatra jogosultság színlelésével követik el.


(3) E § alkalmazásában orvosi gyakorlatra jogosult az, akinek hazai egyetemen szerzett vagy külföldi egyetemen szerzett és honosított (egyenértékűségi záradékkal ellátott) orvosi oklevele van, illetõleg az a külföldi állampolgár, aki a népjóléti miniszter engedélye alapján oklevelének honosítása nélkül fejthet ki orvosi tevékenységet, feltéve mindegyik esetben, hogy nem áll az orvosi tevékenységtől eltiltás hatálya alatt.

2010. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
jól tud másolni a netről az orvostanhallgató, de hát ez érthető, minden orvos elzárkózik az alternatív gyógymódoktól, és maradnak a gyökér beidegződéseiknél. nem látnak tovább a szemellenzőtől, meg valszeg ezt tanítják nekik az egyetemi agytröszt professzorok is (csak kár hogy ők nem élnek addig mint a beteg) :) :)
2010. aug. 25. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!