Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap bevettem a gyógyszereim...

Tegnap bevettem a gyógyszereimet, de a legkissebb mintha felakadt volna a nyelőcsőben. Semmivel nem megy le, sem fel. Alternatív megoldás az orvoson kívűl?

Figyelt kérdés
Nem fáj, csak érzem, hogy ott van. Próbáltam már szinte mindent, enni rá kenyeret, meleg italt inni rá, felhányni, felöklendezni,stb... De még mindig érzem, hogy ott van.
2009. nov. 25. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha egészséges a nyelőcsöved, akkor az a gyógyszer már nincs ott. Nem lehet ott. Már el kellett volna olvadnia azóta. Valami mást érezhetsz .
2009. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már csak beképzeled magadnak hogy ott van, már rég feloldódott az a gyógyszer!

Ne gondolj rá hogy van ott valami, aztán rájössz, hogy már nincs is ott semmi, csak bepánikoltál!

:D Előfordul, én a hallal vagyok így, mindíg beképzelem magamnak hogy szálka van a torkomban, aztán végül elfelejtem, és nem is érzem, és kiderül, hogy ott se volt.

2009. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat hogy kezdetben megakadt, de szerintem már csak a helyét érzed, hogy ott volt valami. Egyszer a párom a szemében matatott, mert belerepült valami, aztán végül dokihoz ment, aki átvizsgálta, és semmi nem volt benne. Csak sokat nyúlkált hozzá, és a helye fájt már.
2009. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer az alma héja akadt meg, nagyon rossz volt, se lenyelni nem tudtam,pedig ittam rá vizet, se vissza nem akart jönni, már öklendeztem, minden bajom volt...

végül csak lement, mert ettem még almát, és mivel az szilárdabb volt, szerencsére levitte.

Utána még aznap, meg még talán még 1-2 napig úgy éreztem,mintha ott lenne, holott tudtam,nem lehet ott, mert ettem utána...

De nagyon rossz volt, szerintem a héj felsérthetett vmit,attól éreztem,hogy ott van.

Ha belegondolsz, a gyógyszer oldódik,tehát tuti nincs ott, nemsoká meg fog szűnni a rossz érzés :)

2009. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet hogy csak a helyét érzem.
2009. nov. 25. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megsértette vagy megnyomta egy kicsit a nyelőcsöved nyálkahártyáját és azt érzed. Pár nap múlva el fog múlni, ha nem hamarabb, ne figyelj oda rá!
2009. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!