Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Izzadok, régóta, egyfolytában....

Izzadok, régóta, egyfolytában. Miért? (bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
15éves vagyok,a tenyerem és a hónaljam nagy mértékben izzad. Nem csak nyáron, hanem télen is még ,ha fázok is.A dezodorok nem segítenek,próbáltam egy készítményt az vmennyire csökkentette,de nem állította le és csípett. :( A tenyerem izzadása nagyon zavar,mert nem merek senkit megérinteni,mert,ha engem megérintene egy izzadt kéz nekem se lenne jó. A ruhám is mindig foltos a hónaljam miatt,egyfolytában takargatnom kell. Lehet ezellen vmit is tenni?
2010. júl. 17. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Solutio Andisudorica
2010. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgyan ebben a cipőben jártam,kívétel a tenyér izzadás,és az első író által említett szert kiprobáltam és elmúlt.A használata egyszerű,lényeg frissen borotvált,v. beteg felületen ne használd.A szer mindössze 4-500 Ft körül van,fürdés után egy kis fülpiszkálóra rakjál belöle kis mennyiséget és kend be az adott területet,ha csípne kicsit akkor tegyél rá hintőport.Másnap reggel meg használj sima sprayt,nekem másnap már nem ütött át a hónajam és azóta elég ha heti két ecsetelést beiktatok.És nekem 14 éves korom óta tartott és csak 13 évembe telt mire hallottam erről és bevállt.Próbáld ki.Másnap reggel nem kell ezzel bekened csak sima sprayt,v. deot használj.sok sikert!
2010. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi, de én pont ezt a szert próbáltam ki. nektek mennyi ideig tartott míg látványos hatása lett?

azért hagytam abba,mert sokan írták, h rákkeltő hatása van az egyik összetevője miatt...

2010. júl. 17. 19:29
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és amikor a tenyeremet is bekentem, általában kiszáradt és hámlani kezdett a bőröm.
2010. júl. 17. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Először minden nap használtam,kb 1 hét alatt jó lett.
2010. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez a szer a hónaljamon nekem jó volt, most is használom, de a tenyeremen és a lábamon nem használ, pedig ott is nagyon izzadok, télen is...

én is örülnék, ha valaki ajánlana valamit :)

2010. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer érdemes lenne elmenni orvoshoz. A fokozott izzadás utalhat valami anyagcserebetegségre.
2010. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem rákkeltő ez csak duma.De a tenyéren nem szokott bevállni,inkább csak hónajnál.Ha nem lenne javulás pár héten belül,hónajnál sem akkor mást kell keresned.És a saját orvosoddal is beszélhetnél erről a problémádról,ő lehet több dolgot tud ajánlani.


Nekem erős hónaj izzadásom volt és hát 1 hét kellett.De nem mindenkinek jön be.Sok szerencsét!!!

2010. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint a szervezet valamilyen működési problémájáról van szó. Az izzadás egyébként méregtelenítési funkció, elnyomni nem jó, de túlzott mértékben nem normális.

Esetleg tudok segíteni, írj privát üzenetet.

2010. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!