Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fázom egyfolytában?

Miért fázom egyfolytában?

Figyelt kérdés
Ittvgyok koleszban, normálisan fel vagyok öltözve, és szétfagyok mindig. (De egyébként otthon is) Fűtenek, úgyhogy gondolom 22 fok van, bár én 18-nak érzem. Legjobban a kezeim fáznak, meg a lábam. De a kezeim nagyon. Normális ez? Bocsi, ha hülye kérdés, nem akarok senkig fárasztani. :)
2011. okt. 25. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy és alacsony a vérnyomásod akkor normális, egyébként lehet fel vagy fázva, azért a hőmérsékletedet is vizsgáld meg.
2011. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha nem vagyok vékony, akkor is lehet normális? nem tudok róla, hogy alacsony lenne a vérnyomásom. vagy lehet, hogy délutánonként alacsony? ilyen biztos nincs. :D a felfázást nem hinném, mert vigyázok magamra, minden nap hordok derékmelegítőt, meg nem ülök hidegen, meg ilyesmi. ja és köszönöm szépen a válaszodat. :)
2011. okt. 25. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Én vékony vagyok, a vérnyomásom is inkább alacsonyabb a kelleténél, mégsem vagyok fázékony, sőt...

Szerintem edzetlen lehetsz, ha mindig is ilyen voltál. Ha csak jelenleg vagy ilyen állapotban, akkor vagy lázas betegség lappang benned, vagy nem vagy kipihenve.

2011. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy lehetséges okot még kifelejtettem, nem megfelelő a vérkeringésed. Ez dohányzástól is lehet.
2011. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sztem nem vagyok edzetlen, de az igaz, hogy mostanában alig alszom, otthon sem alszom ki magam. nem voltam mindig ilyen, tavaly meg állandóan melegem volt.
2011. okt. 25. 17:20
 6/10 A kérdező kommentje:
és azon hogy lehet javítani? egyébként nem dohányzom. még soha nem cigiztem.
2011. okt. 25. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Melyik variációra vonatkozik az utóbbi kérdésed?
2011. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
arra, hogy nem megfelelő a vérkeringésem. :)
2011. okt. 25. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamicskét javíthat a rendszeres mozgás de alpjában ez már orvos hatáskörébe tartozik.
2011. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem. köszi!
2011. okt. 25. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!