Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteg vagyok 2hét óta egyfolyt...

Beteg vagyok 2hét óta egyfolytában már 2x voltam orvosnál de nem segít! Szerintetek ha izzadok akkor jobban gyógyulok?

Figyelt kérdés

Betegségem: Teljesen alulról köhögök szárazon!

Szedek antibiotikumot de nem segít...


2010. jan. 6. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

meleg tea, ha elég idős vagy akkor forralt bor :)))

nekem ez segit. 14/f

2010. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

H1N1 és szövődményei kizárva?


Szerintem ha izzadsz lázas vagy, illetve fertőzés valószínű.


Az antibiotikumot felesleges szedni, mert általában csak kevés dolog ellen hatásosak. Meg kellett volna vizsgálni pontosan mi a bajod és úgy felírni antibiotikumot, mert most valószínűleg olyat szedsz ami ez ellen nem hatásos. Ezek nem széles spektrumú antibiotikumok, szerintem menj megint az orvoshoz és kérj valami mást.


A köhögésre kellene szedned valamit, ha sima megfázásos dolog akkor elég rá a Rhinathiol Tusso is és a mézes tea és sok pihenés. És sok zöldség, gyümölcs, de szedhetsz multivitamint is.


Én azért a helyedben visszamennék az orvoshoz, mert lehet komoly a baj, és akkor jó lenne időben lépni. Jobbulást!

2010. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!