Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehetseges hogy eltunik az...

Lehetseges hogy eltunik az atheroma mutet nelkul?

Figyelt kérdés
Par napja kinyomtam egy atheromat a szemem felett,honapok ota ott van es orvosrol orvosra jartam vele,de sem borgyogyasz sem pedig sebesz nem tavolitotta el. Igazabol fogmosas kozben vettem eszre hogy olyan mintha kifakadt volna,elkezdtem nyomni es zsirszeru anyag jott ki belole,addig nyomtam amig minden ki nem jott,es verezni nem kezdett. Teljesen lelapult a helye es annyira boldog lettem,hogy elmulik,de most olyan mintha megint gyulne benne valami. Megint megnyomtam es sargas anyag jott belole,mint egy pattanasbol. Nagyon aggaszt,hogy vissza fog terni. Tobb helyen olvastam hogy a tok ottmaradhatott es akkor visszajohet. Van ra valami hazi modszer,vagy mindenkepp fel kell keressek egy ujabb orvost? Valaki jart mar hasonloan?
2019. nov. 3. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy atheroma, nekem is volt ilyen, nekem basalioma volt, de ezek nem igazán múlnak el maguktól, el kell távolítani.
2019. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!