Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Dr lenkei vitaminjai segithetn...

Dr lenkei vitaminjai segithetnek a depressziómban? Tényleg vitaminhiány lenne az egyéb skizofrénia mögött is?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 19:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Én szedtem hónapokig B komplexet, de semmit nem ért. Próbáltam az Arsenicum albumot (homeopátiás szer) és meggyógyultam.
2019. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%

6#


Erre kíváncsi vagyok...


Figyelemzavarnál is max. kiegészítő kezelés a D-vitamin, magnézium, halolaj.


Persze a hippi anyukák, óvatoskodó nagyik, félrevezetett emberek szeretik minden bizonyíték ellenében azt hinni, hogy a gyógyszer rossz.


11#


Igen, ilyen nagy dolog a placebo.

2019. dec. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
80%
Lenkei vitamint senki ne szedjen mert egy átverés az egész. Csillagászati áron árulja a szarjait.
2019. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
27%

Halolaj?? Miért szeretnéd a prosztatarák kockázatát megnövelni egy olyan vacakkal?? Az amúgy is szennyezett halból, ami még radioaktív szennyezettséget is tartalmaz hőkezeléssel nyerik ki az olajat, azt különböző vegyszerekkel kezelik.... Na mennyire lesz a végtermék egészséges??

Szedd a gyógyszert csak!

2019. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
31%

14#


Ja,mert a vegyszerek egyértelműen rosszak...


Hiteles forrást is kérek ilyen nagy állítások mellé.

2019. dec. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%

És ne ilyen femina.hu meg ilyesmit ok?


Persze aki szerint a depresszió tápanyaghiány miatt jön létre...


Légyszíves keresd meg a legközelebbi fát és egy kötelet az emberiség érdekében

2019. dec. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

[link]

"The most common nutritional deficiencies seen in mental disorder patients are of omega-3 fatty acids, B vitamins, minerals, and amino acids that are precursors to neurotransmitters" (A leggyakoribb tápanyagok, amelyek hiánya mentális zavarokban szenvedő pácienseknél tapasztalható, az omega-3 zsírsavak, B-vitaminok, ásványi anyagok és aminosavak, amelyek a neurotranszmitterek előanyagai"

Érdemes elolvasni ezt a tanulmányt, azt is leírja, miből mennyit érdemes szedni korábbi klinikai vizsgálatok alapján.

2019. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Ignis Subdialis ***** válasza:
81%

Pedig drága barátom, hiába van leszavazva a #8, ott a pont. Olvasgathatjátok tudományos cikkek százait róla: [link] De ha nem megy az angol, akkor: [link] vagy [link]

Az, hogy depresszió esetében milyen vitaminhiányokat figyeltek meg, nem jelenti azt, hogy a vitaminhiány a depresszió OKA.

Ehelyett épp azt a feltételezést erősíti, hogy az áteresztő bél a depresszió kiváltó oka, és maga az áteresztő béllel járó felszívódási zavar az oka a társuló vitaminhiánynak. Tehát az áteresztő bél egyszerre két tünetet hoz létre: a depressziót és a vitaminhiányt. A két tünetben az egyetlen kapcsolat a közös gyökerük. A vitaminok pótlása így semmilyen hatással nem lesz a kiváltó okra. (Meg nyilván a depresszióra sem, amit a kiváltó ok továbbra is ki fog váltani.) A vitaminpótlás egyetlen értelme a magából a vitaminhiányból fakadó szövődmények elkerülése.

De ha lehet, akkor hagyjuk már ezt a szerencsétlen Lenkeit. Hitelesebb termékek is vannak a piacon.

2019. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

16-os! Te egy ritka sunkó vagy, azt remélem magadtól is tudod és nem mondtam ezzel újat! Ügyesen tudsz vitázni; ha valakinek más a véleménye az akassza fel magát... Gratulálok, te emberiség megmentője :) :) :)


Ugye lejjebb olvastad mástól megosztásban a tápanyaghiányt?? Akkor lehet, hogy nem csak az eddigi tapasztalataimból mondom, amit mondok, hanem még ez is alátámasztja??

2019. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Lux morulus ***** válasza:

18



Esetleg írhatnál egy párat, és azt is, hogy miért tartod jobbnak.

2019. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!