Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mire jó a ZAPPER nevű Bioelekt...

Mire jó a ZAPPER nevű Bioelektronikai készülék? Használói Tapasztalatok is érdekelnének.

Figyelt kérdés

#Bioelektronikai-készülék-ZAPPER
2020. febr. 9. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem ZEPTER??
2020. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Olvasd el!

[link]


Elég hókuszpókuszolásnsk tűnik...

2020. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ez ZAPPER-készülék:


[link]

2020. febr. 9. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Jesszumpepi, ez még a hókuszpókolásnál is durvább! Tömény áltudomány, sarlatánság!
2020. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, olvas el ezt:


[link]

2020. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Kanadaban komoly szkeptikus tarsasag van : kiveseztek sajat szennyesuket.

Nagyon jol nez ki , amit a palyafutasarol irnak a dokumentumodban , de...

A valosag : zoologus kepzese volt , az elso idezett "gimi+egyetemen" erettsegizett , zoologiabol kapott kepesitest es onnet , valami "art"=muveszettan?-bol jon a masodik felsofoku kepesitese .

Minnesotaban felsofoku kepesitest kapott zoologiabol , a doktori kepesitese jelzi , hogy a noszemely zoologus , botanikusi opcioval ... , a diplomamunkaja az edesvizi rakrol szolt .

100 oras! levelezo! tanfolyamon szerzett termeszetgyogyasz "diplomat" , 695 dollarert , a hirhedt es nem elismert , lebukott Clayton "egyetemen" . Errol a sulirol mar irtam a szkeptikusoknal... Dutyizott mert illegalisan orvosi tevekenyseget kezdett folytatni...


Lenyege a holgy zapper cuccanak : azt allitja , hogy egy fajta belfereg miatt van az embereknek rakja s ezt a gepe kioli.. Ha ez a belfereg kihal , kihal a rak , allitja .

Azonnal meg lett cafolva , mert ez a belfereg nincs jelen se Amerikaban , se Europaban.... a rak viszont igen..


Amit meg tudni kell a noszemelyrol , az az , hogy Svajcban pl , a szcientologia , annak egyhaza , terjeszti a hulye gepet , amivel allitolag ezt a kepzeletbeli rakkelto belferget 5 nap alatt meg lehet olni , es igy a rakot 5 nap alatt meggyogyitani.

A gep nem mas , mint a mar jol ismert atrazas : biorezisztencias marhasag..

Ironia : rakban halt meg 2009-ben ... az orokosei s a szcientologia ölik a raktol félö hiszekeny jonépet és fejik tovabb a hulyek adojat

Komolyabb es reszletesebb utananzeshez , rengeteg linkkel

hulda clark Psiram

[link]

kanadai sceptikusok

[link]

2020. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

A kep , amirol beszelek

[link]

2020. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
#6: köszi a részletes leírást! :) Tanulságos, nagyon!
2020. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cikkeket. Aki beteg, az elfogult,nem tud objektíven látni...Jó, ha mások segítenek ...
2020. febr. 13. 12:18
 10/12 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Meg kell védenem a Zappert! Nem a bélféreg-hülyeség miatt, mert arról nem tudok. De aki hajlamos a gyulladásos betegségekre, annak használhat. Nekem például gyakran van fogíny gyulladásom, és a Zapper alkalmazásával határozottan enyhültek a tüneteim, és kevésbé gyakran jön elő. Sajnos többször kezeltek divertikulitisszel is, (ha nem tudjátok mi az, szerencsések vagytok, ne is akarjatok ilyet) nos, az első jelekre hogy újra kiújulhat, kezelem magam a Zapperrel és visszavonul egy időre. Több éve nem voltam már kórházban ennek köszönhetően. Összefoglalva: túlságosan sommás az a vélemény, hogy sarlatánság, de valóban nem az a csodaketyere, mint aminek be szokás állítani egyes (ál)tudományos honlapokon. Én nem bántam meg, hogy megvettem.

2020. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!