Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » OptiMaskPro készülék ügyben....

OptiMaskPro készülék ügyben. Megrendeltem az OptiMaskPro látásjavító készüléket. Kérdezem, hogy sikerült -e valakinek a pénz visszafizetési garanciát érvényesíteni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Amit én kaptam, azt be sem lehet kapcsolni.Az általuk küldött e-mailre válaszoltam, és kértem a visszafizetést, valamint, hogy hová kell a készüléket visszaküldeni. Érkezett egy válasz, hogy továbbították a kérésemet, és legyek türelemmel. Ennek két hete. Elég sokat vásárolok interneten, és elégedett is vagyok, ezt kivéve. Tudom, hogy a saját figyelmetlenségem miatt jártam így.

2016. febr. 6. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ügyfélszolgálatunk email címe: support@optimaskpro.com


OptiMaskPro LLC

633 W 5th St

Los Angeles, CA 90071

USA


Öhm...Nincs több kérdésem.

A pénzt felejtsd el.

2016. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sadrok ***** válasza:

Vagyunk jó néhányan, akik ezen mérgelődünk, mióta megvettük a készüléket. Jót még nem olvastam róla, csak olyantól, aki évekkel ezelőtt vett hasonlót egy hazai üzletben, ő használja.

Ezt a céget egyelőre lehetetlen elérni, ezért a Fogyasztóvédelemnek akarunk írni. Szerintem egy közösen "aláírt" levéllel kéne próbálkoznunk.... bár nem fűzök hozzá sok reményt.... üdv.Kati

2016. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előbb kéne informálódni, nem utána sopánkodni. Ha ilyen hülye vagy, meg is érdemled. ügyfélszolgálat nagyon korrekt és pontos volt. Ki cserélték azonnal.
2016. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sadrok ***** válasza:
Kedves koki! Meg tudnád adni annak az ügyfélszolgálatnak az elérhetőségét, amelyik azonnal visszafizette a készülék árát? Én is felvenném velük a kapcsolatot.... Köszönöm előre is! üdv.
2016. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sadrok ***** válasza:
Vagyis amelyik azonnal kicserélte a készüléket.... :-)
2016. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jessypearl válasza:
Arra én is kíváncsi lennék. Sztem senki nem kapott vissza semmit. Sajnos én is ebbe a hibába estem, valóban, előre kellene informálódni. Egy nemlétező cég terméke. A fogyasztóvédelemhez és a Gazdasági Versenyhivatalhoz kellene fordulni, minél többen! Ők kiderítik, a tisztességtelen reklámozású és törvényellenes oldal mögött ki áll. És tenni tudnak arról, hogy ne csaphassanak be több embert. Jelenleg az egyetlen kapocs a szállító cég... Egyedül ők tudják, kinek a megbízásából ténykednek.
2016. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jessypearl válasza:
Ja, és feladóként a magyar "szállító" cég szerepel (Complexpress), ez is elég fura, nem? A terméket meg szinte azonnal küldik (a Magyar Postán keresztül- ami megint fura, mivel ők a szállítók...). Majd adnak info-t a Gazdasági Versenyhivatalnak és a fogyasztóvédelemnek.
2016. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sadrok ***** válasza:

A fogyasztóvédelem olyasmit válaszolt, hogy mivel külföldi érdekeltségű a cég (és a termék), nem nyúlhat bele az ügybe. Fel lehet őket jelenteni... de ha belegondolsz, végül... kiket is??!

Jól kitalált, jogtalan pénzszerzés, megfoghatatlan szélhámosok... ennyi! Illetve, a logisztikai cégnél lehetne talán érdeklődni, személyesen, de mivel 120 km-re lakom tőlük, nem éri meg :-) Viszont, fel lehet jelenteni őket, a nyomozás feltudja göngyölíteni az ügyet. Azok érdekében, akik eddig károsultak, és azokért, akik még előtte vannak... no de kinek van erre energiája(pénz,idő,utánajárás...)???

2016. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A "csodaszemüvegről" szóló leleplező cikk itt olvasható: [link]


Velem is az ott olvashatók történtek.

2017. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!