Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valami alternatív megoldás...

Van valami alternatív megoldás, ha a nagylábujjamon benőtt a köröm a bőr alá, és nem akarok elmenni az orvoshoz? A többi infó lent.

Figyelt kérdés
Ugyebár említettem hogy a nagylábujjamon, a bőr alá be van nőve a köröm. Nem akarok elmenni az orvoshoz, mert macerás, szurik, érzéstelenítők. Egyszer már voltam ebben az ügyben, akkor kivágták ollóval, és még érzéstelenítővel is eléggé fájt... Van valami alternatív megoldást erre? A krémeket már próbáltam, de semmit sem használtak.

2020. márc. 8. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pedikűrös. Legalábbis megmondja, hogy meg tudja-e csinálni. Azért ahhoz, hogy úgy benőjön, hogy már sebész kell, elég sokáig kell azt növeszteni!
2020. márc. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!