Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi az hogy nincs ellenszer a...

Mi az hogy nincs ellenszer a koronavirus ellen, mégis mit csinának ott nap mint nap ha bemennek dolgozni?

Figyelt kérdés
Ez pont ugyanolyan dolog, hogy ha én dolgozni megyek de azt se tudnám mit kell csinálni

2020. márc. 31. 04:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kérdezőnek se lehet könnyű ennyi ésszel élni.
2020. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Korábbi válaszokat nem olvastam, de...

Az AIDS is egy vírus pont úgy, mint a korona. Mennyi éve is próbálnak rá megoldást találni? Nézz utána.

Esetleg ha elárulnád, h mit is dolgozol, biztos tudnánk kérdezni, h miért nem találtátok fel ezt vagy azt.

2020. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hálisten a HIV sokkal de sokkal rosszabb ennél.


Hatalmas a mutációs rátája és pont az immunrendszert fertőzi meg. Ráadásul rejtőzik, lappang évekig, folyamatosan ott van elbújva a sejtekben.


...

Szerencsére a SARS2 egy koronavírus, amit az esetek elnyomó többségében legyőz a szervezet és antitesteket fejleszt ki, majd gyárt le.


Lényegében minden élő emberben egy vakcinakutatóközpont van, ami pár nap alatt feltöri a kódot és elkészíti az antitestet. Minden egyes ember kikutatja a vakcinát!


Így csak annyi a feladatunk, hogy egy mRNS-el vagy gyengített kórokozóval előre megtanítjuk a szervezetnek a kódot, így ha jön a baj, már csak gyorsan gyártania kell a muníciót.


Mivel a HIV ellen a szervezet nem tud védekezni, önerőből nem tudja legyőzni, ezért megtanítani se tudjuk neki a kódot sajnos.


Viszont SARS esetén már ott a gyógymód mindem gyógyultban! Az is lehetne hogy kivonjuk az gyógyultak véréből (ez is a terv, plasmaferezis) és beadják a betegeknek. Csakhogy ez baromira nem gazdaságos és praktikus. Ennyi plazmát kivonni esélytelen.

Az is lehetne hogy mondjuk génmódosított kecskékkel vagy bacikkal antitesteket gyártunk és azt adjuk be... csakhogy ez is trilliárdos költség lenne, mert ettől még a szervezet nem fogja tudni mit kell csinálni.


Így marad a vakcina, és a nyájimmunitás elérése.

2020. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A feleségem mikrobiológus orvos, ma azt mondta már 4 mutációja van ennek a sars2-nek. Nem éppen olyan egyszerű a vakcinát előállítani. Előbb utóbb menni fog, de addig még pár ember megfertőződik. Ja és azt mondja az otthonmaradással nem tűnik el a vírus, ahogy az emberek elkezdik ismét a megszokott életet, kezdődik újból. Példa az influenza és más hasonló vírusok amik ellen be vagyunk oltva.
2020. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Már 8 ismert főbb mutáció van, nem 4.


Hálistennek csak apróbb változások, és nem erősítették a kórt.


Vakcina szempontjából ez csak annyit jelent, hogy egy törzsre adott vakcina nem 100%-os védelem. Az is lehet hogy enyhébb immunreakciót vált csak ki.


Az influenza sokkal szemetebb módon cserélgeti az RNS blokkokat, azért van az hogy minden évben kikalkulálják melyik törzs ellen jó.


Vagy itt is hasonló lesz, vagy nem lesz mindenkinél hatásos... de már 30% immunitás is hatalmas előrelépés lenne a nyájimmunhoz.

2020. ápr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igaz, én nem emlékeztem jól, összehazudott fűt fát mert április elseje volt aztán felét se jegyeztem meg abból ami igaz volt.
2020. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!