Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol lehet ezüst kloridot...

Hol lehet ezüst kloridot vásárolni ami nem hamisított? Súlyos fertőzésem van, illetve van e más megoldás?

Figyelt kérdés
Ezüst kloriddal szeretném gyógyítani súlyos húgyhólyag gyulladásom mert már antibiotikumot nem adnak.Állítólag azért hogy ne legyenek rezisztensek a bakik. Ráadásul katéter van felhelyezve egy elhalasztott prosztata műtét miatt

2020. ápr. 13. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
(kívülállóként): Patikában.
2020. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloid
2020. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam...--- EZÜST KOLLOID----ról van szó ...
2020. ápr. 13. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen fertőzés okozza a gyulladást? veséd érintett? van hajlamod vesekőre?
2020. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

milyen fertőzés okozza a gyulladást? veséd érintett? van hajlamod vesekőre?

--------------------------------------------------

Vesekővel operáltak, ilyen farkon feldugós lézeres kamerás megoldással. Kétszer csinálták, és másodjára megfertőződtem a kórházban. Ezt közvetlenül követően illetve ezzel egy egyidejűleg telje vizelet elzáródásom keletkezett. Amúgy is gyengén muzsikált a vizelet leadás a jóindulatú prosztata megnagyobbodás miatt.De még működött. Azt mondták a prosztatával csak a vesekő után hajlandók foglalkozni. Katétert tettek fel és vagy 2,5 hónapja az van betéve. Kaptam ciprinol nevű antibiotikumot mely 2 nap alatt kitisztította a vizeletet de kb 10 nap után megint beopálosodott. A katéter gondolom újrafertőzött. Most már nem adnak antibiotikumot mert állítólag rezi9stensé válhat a baktérium, Ezért gondoltam erre az ezüst kolloidra.

2020. ápr. 13. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szart se fog érni az ezüst kolloid

nagy dózisú C- vitamint javasoltam volna (4-5 g/ nap egyszerre bevéve), mivel a C-vitamin felesleg vizelettel űrül, savassá teszi a vizeletet, amit a bacik nem szeretnek, de a vesekőkialakulást is fokozza. Esetleg tőzegáfonya kapszulát próbálhatsz még.


DE először is: menj be a patikába és/vagy hívd fel a háziorvosodat, hogy mit javasol!

2020. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs háziorvosom, mert nincs Magyarországon biztosításom, csak külföldön. De a járvány miatt itt összeomlott az orvosi ellátás, igaz ott kint Franciaországban is. Egyébként meg torkig vagyok az orvosokkal. amióta megbetegedtem, minimális kivételtől eltekintve rossz tapasztalatain vannak az orvosokkal. Pénzleső lelkiismeretlen sintérek...
2020. ápr. 14. 04:23
 8/9 A kérdező kommentje:

A vesekő valószínűleg jelenleg másodlagos fontosságú. Ez a súlyos gyulladás aggaszt.

Egyébként Franciában sem különb a helyzet. ott már két háziorvos felmondott mert nem akartak megírni olyan igazolást amit a biztosító megkövetelt, A második háziorvos az egyik betegségemre, meniscus degeneráció(térd, rostos porcgyűrű beszakadás) még megírta, természetesen olvashatatlan kézírással.Mikor egy másodikat is meg kellet t volna írnia kb. fél év múlva, azt még megírta, de aztán azt mondta ne jöjjek többet.Szóval tragikus aaz orvoshelyzet, de erről hivatalosan soha senki nem értekezik.

2020. ápr. 14. 04:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék, hogy más savasító mint a C vitamin nem létezőik? Savanyú erős almapaprika? Bár lehet hogy ez nem így működik és nem jut e a savasság a megfelelő helyre.
2020. ápr. 14. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!